8 Ekim Pazartesi Günlük Burç Yorumları

8 Ekim Pazartesi Günlük Burç Yorumları 08 Ekim 2012 10:37

Okunma Sayısı : 5138
Yorum Sayısı : 0
 

Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan)

Kartınız Mühür… Resmi evraklarınız bir hayli yığıldı. Adaletle olan işlerinizi asla geciktirmeyin. Başınızı derde sokabilirsiniz. Özellikle alacak verecek işleriniz zorda gibi.

BOĞA BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Kartınız Erime… Her ne kadar hasta olmaktan hoşlanmıyor ve uzayınca canınız sıkılıyor olsa da, bugün biraz vücudunuzda kırıklık olabilir. Bolca C vitamini tüketeceğiniz gündesiniz.

İKİZLER BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (22 Mayis – 21 Haziran)

Kartınız Yıldız… İnatla kendi becerinizi kanıtlamak için uğraşıyorsunuz. Bu kadar ısrarcı olmayın. İş konusunda zor anlar yaşayabilirsiniz. Patronunuz sizi izliyor olabilir, dikkat!

YENGEÇ BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (22 Haziran – 23 Temmuz)

Kartınız Edebiyat… Sizinle birlikte olanlar veya arkadaşlık edenler çok şanslı. Çünkü bugün mutluluk ve enerjigünündesiniz. Akşam saatlerinde bir davete katılabilirsiniz.

ASLAN BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Kartınız Geçit… Bugün bir kenara para atmanız neredeyse imkansız gibi. Oldukça bonkör davranarak çevre edinmeye çalışıyor gibisiniz. Ama kendi güvencenizi korumalısınız.

BAŞAK BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (22 Ağustos – 23 Eylül)

Kartınız Meditasyon… Bugün saygı görmek en büyük pozitif kaynağınız olacak. Hükümdarlıkların son bulacağı gündesiniz. Dostlarınızla birlikte olmanın keyfindesiniz.

TERAZİ BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (24 Eylül – 23 Ekim)

Kartınız Emir… Dürüstlük anlayışınızın gereği olarak yalan söylemiyorsunuz. Size emir vermek isteyen patronlarınız bunu uygulayacağınızdan eminler. Kendinizi huzurlu bir güne hazırlayın.

AKREP BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (24 Ekim – 23 Kasım)

Kartınız Değişim… Bugün bazı yeteneklerinizi toplum yararına iyilik amacı ile kullanmak istemeniz hemen dikkat çekiyor. Bu durumda devam etmeniz yararlı görünüyor.

YAY BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (24 Kasım – 22 Aralık)

Kartınız Sessizlik… Derin düşünceler içinde kaptırmış gidiyorsunuz. İlk aklınıza geleni söylemek isteseniz de yutkunuyorsunuz. Böyle davranarak iş konusunda bir yere varamazsınız.

OĞLAK BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (23 Aralık – 20 Ocak)

Kartınız Kardeşlik… Onurunuzu ve gururunuzu her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. Özellikle aşk yaşamınızda bir hayli kargaşa var. Aileniz sizi uyarmak zorunda kalıyor.

KOVA BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (21 Ocak – 19 Şubat)

Kartınız Kutsal Adam… Bugün omurganızla veya sırtınızla ilgili kendinizi çaptan düşmüş gibi görebilirsiniz. Doktorunuzla bir şeyleri paylaşırsanız sorun yok demektir.

BALIK BURCU 8 ekim 2012 günlük burç yorumu (20 Şubat – 20 Mart)

Kartınız Yalan… Bugün şans oyunlarında risk almayı denemeyin. Karşınızda kurnaz birileri ile tartışabilir ve hiç ummadığınız kadar zarar edebilirsiniz. Bu uyarıyı dikkate alın.
 

5138
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Astroloji haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar