13 Aralık 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

13 Aralık 2012 Salı Günlük Burç Yorumları 11 Aralık 2012 09:14

Okunma Sayısı : 18187
Yorum Sayısı : 0
 

Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlarınız ile ilgili ilginç çözümler bulacaksınız ve yakınlarınızı şaşırtacaksınız. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız fikirlerinizden etkilenebilirler. Marjinal kişiler ve aykırı fikirler ilginizi çekebilir. Ayrıca şimdiye kadar ilginizi çekmeyen konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Kararlarınızı değiştirmeden önce iyi araştırmalısınız. Etkilendiğiniz kişinin davranışları düşüncelerinizi değiştirmenize neden olacak. Bugün fikirlerinizi ortaya koymasanız bile karşılaştığınız özgür yaşayan kişilerin desteği ile sabırsızlık duyabilirsiniz. Sürpriz hediyeler almanız mümkün.

Koç Burcu Genel Durum

Bugün, birçok konunun derinlerine inebilir, her şeyi en ince detayına kadar irdeleyebilirsiniz. Ancak; bunu yaparken karamsar yaklaşımlardan kaçının. Gördüklerinizin iyi yanlarını irdeleyin.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, bir takım düşünceleriniz olabilir ve sorunlu konuları yakın çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Ortak kullanılan kaynaklar, konuşmak isteyeceğiniz ana konu olabilir.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu


Hareketli bir gün geçireceksiniz. Kısa veya uzun yolculuk programları yapabilir, çeşitli amaçlar ile seyahate çıkabilirsiniz. Bu arada isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterecek ve sorumluluk almaya hevesli bir tavır içinde olacaksınız. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Duygularınızı denetleyin ve isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Aslında isteklerinizi belirlediğiniz bir dönemdesiniz fakat harekete geçmek için kararsızlık hissedebilirsiniz. Gelişmeleri izleyin ve sabırlı olun.

Boğa Burcu Genel Durum

Bugün, yakın ilişki kurduğunuz kişilerin yapmanızı istediği şeylerin, kendi isteklerinizden daha önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Buna izin vermeyin ve başkalarının sorumluluklarını yüklenmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Etkiler, sizi, ofis ortamında işbirliği yapmaya itebilir. İyi bir işbölümü ile gerçekten bazı faydalar sağlayabilirsiniz. Uyum ve dayanışma anahtar kelimelerdir. Yine de insanların size yüklenmelerine de izin vermeyin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz ve bugün daha sakin bir tavır içinde olacaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada sürpriz misafirleriniz olabilir ve ilginç haberler alabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisine daha fazla ilgi duyacaksınız ve bilgisayarınızı veya telefonunuzu yenilemek için araştırmalar yapacaksınız. Çeşitlilik kafanızı karıştırabilir ancak bilgisine güvendiğiniz, teknoloji ile yakından ilgilenen kişilere danışabilirsiniz. Bu arada bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir.

İkizler Burcu Genel Durum

Kendinize kalan zamanı bugün için planladığınız işlere ve bunların içlerindeki detaylara verebilirsiniz. Ancak, detaylara gereğinden fazla önem de vermeyin. Asıl yoğunlaşmanız gereken, işin kendisidir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Gün içerisinde, rutin işlerinizi daha farklı bir plana oturtmak veya farklı şekilde bölümlemek üzerinde düşünebilirsiniz. Bazı günlük işlerin ertelenmesine yol açacak bir program oluşturmayın.


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


İsteğinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz ve duygularınız derinleşiyor. Parasal konulara yönelik beklentileriniz artmış olabilir ve hesapta olmayan ödemeler çıkabilir. Veya yatırıma yönelik kuvvetli arzular içine girebilirsiniz. Üstelik yakınlarınızın ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Geleceğe yönelik istekleriniz ve gizli niyetleriniz olabilir. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen arzularınızı sevdiğinize yansıtabilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak.

Yengeç Burcu Genel Durum

Ekstra harcamalara yönelme riski taşıyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Para ödediğiniz şeylere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün, içinizde, doğrudan cebinize giren gelirlerle ilgili endişeler olabilir. Bunlar üzerinde boş yere zihin yoruyor olabilirsiniz. Derin düşünceler için birkaç gün daha bekleyin.


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu


Bugün duygusal tepkilerinizi denetlemeniz zor olabilir. Ayrıca isteklerinizi kendinize saklamanız gerekiyor ve bu durum size zor gelebilir. Bugün duygularınız yoğun ve derin olsa bile kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sabırlı olun ve isteklerinizi şimdilik kendinize saklayın. Sevdiklerinizi ve kendinizi fazla zorlamayın. Parasal konulara yönelik karamsar duygulardan uzaklaşın. Bugün ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Fazla derinleşmeyin ve kendinizi olaylara kaptırmayın. Aslında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

Aslan Burcu Genel Durum

Bugün, sosyal hayattan uzaklaşabilirsiniz. Kendi içinize kapanma eğilimine girmeniz mümkündür. Kendinize ayırdığınız zamanlarda çeşitli düşüncelere dalabilir veya evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Aklınızın iş yaşamınız üzerinde yoğunlaşabileceği bir gün geçireceksiniz. Ertelemiş olduğunuz mesleki sorumluluklara odaklanabilir, eski konuları masaya yatırıp kendi içinizde çözüm arayabilirsiniz.


Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hayal gücünüzü uyandıran haberler almış olabilirsiniz veya çocuklar, kardeşler ve yakınlarınız ile ilgili endişeleriniz olabilir. Fakat olumlu ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve gizli istekleriniz ile ilgilenebilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız. Geleceğe yönelik yeni idealleriniz olabilir. Fakat bugün hem aşk, hem de parasal açıdan verimli çalışmalar yapacaksınız.

Başak Burcu Genel Durum

Gününüz son derece yoğun bir tempoda geçebilir. Uzun zamandır görmediğiniz kişileri ziyaret etmek için kısa seyahatler yapmanız ve birkaç saatliğine kısa gezilere çıkmanız mümkündür.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş yaşantınız veya buna bağlı sosyal hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim yoğun olacaktır. İş arkadaşları, ortaklar, müşterilerle gayri resmi görüşmeler gündemde olabilir.


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hayata ve olaylara bakış açınızın değiştiğini düşünebilirsiniz ve bu değişimden şimdi memnuniyet duyabilirsiniz. Buluşlar, keşifler ve teknoloji ile ilgili gelişmeleri araştırabilir, yeni ve ilginç projeler yapabilirsiniz. Güç ve irade gerektiren durumlar ile karşılaşmanız mümkün. Ancak güç mücadelesi yapmayın ve isteklerinizi kabul ettirmek için olayları zorlamayın. Özellikle güçlü kişiler ile mücadele etmeseniz iyi olacak. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Genel Durum

Bugün, tamamen maddiyat üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir süredir yapmakta olduğunuz masrafları gözden geçirebilirsiniz. Bütçenizde yeni düzenlemeler gündemde olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Parasal yönü olan konularla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Belirsizlikleri gidermek için bazı yakın kişilerle görüşmelerde bulunabilirsiniz. Detaylara dikkat etmelisiniz.


Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Bugün anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Parasal konulara yönelik meydana gelen gelişmeler duygularınızı harekete geçirecek. Hem geçmişte yaptığınız çalışmaları hatırlayacaksınız, hem de geleceğe yönelik yeni istekler içine gireceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Ayrıca seyahat programları yapabilir, sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteğiniz yükselecek.

Akrep Burcu Genel Durum

Kişisel işlerinize yoğunlaşmanızı sağlayacak öz disiplininiz, bugün biraz gevşek olabilir. Kendinizi zorlamayın ve sizi rahatlatacak faaliyetlere yönelin. Sosyal hayat, bugün oldukça keyifli olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişilik özelliklerinizi güçlü biçimde ortaya koyabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararlı, analizci ve derinleri görebilen bir kişi olarak bir süredir bekleyen bazı konular için yapılması gereken hamleleri bulabilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Heyecan duyacağınız gelişmeler meydana geliyor. Ancak çok fazla ayrıntılar ile ilgilenmeseniz iyi olacak. Dikkatinizi kendinize odaklayacak ve kendinizi özgür hissetmenin keyfini yaşayacaksınız. İlginç fikirleriniz olabilir ve farklı kişiler ile karşılaşmak bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçireceksiniz. İletişim cihazları ile ilgili yenilikler dikkatinizi çekecek. Arkadaşlarınız, bilgisayar teknolojisi ile üretilmiş yeni ürünler ve oyuncakları hediye edebilirler...

Yay Burcu Genel Durum

Bugün, iç dünyanıza kapanıp çevrenizden uzakta geçirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Hisleriniz ve düşünceleriniz, dikkatinizi üzerlerine çekip sizi meşgul edebilirler. İç dünyanızı inceleyebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugünün etkileri, zihninizde, bazı belirsizliklerin doğmasına yol açabilir. Merak etmeyin, bunlar tehlike uyarıları değil. O nedenle, artık üzerlerine gidip yarattıkları engelleri aşın.


Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Önceki günün sorunlarından tamamen uzaklaşacak ve çalışmalarınızı istediğiniz gibi yapacaksınız. Dostlarınızın ve sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Kendinize olan güveninizi çevrenize yansıtabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilir ve seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Üstelik henüz tanıştığınız kişiler size çok eskiden beri tanıyormuş hissi uyandırabilir.

Oğlak Burcu Genel Durum

Bugün, sosyal yaşamınızı her şeyin üzerinde tutmaya eğilim gösterebilirsiniz. Tüm vaktinizi kalabalıklar içinde geçirmek istemeniz mümkündür. Eğer bir işle ilgilenmeniz gerekiyorsa, bunu hızlıca tamamlamaya bakın.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İşle bağlantılı sosyal hayatınızın oldukça renkli geçeceği bir günde olabilirsiniz. Kalabalık insan grupları arasına karışmanız söz konusu olabilir. Kendinizden ve işinizden bahsedebilirsiniz.


Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızla birlikte şehir dışına kısa geziler planlayabilir, sevdiğinizle birlikte yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Enerjik ve istekli olacaksınız. Fakat isteklerinizi ortaya koyarken sakin davranın. Kafanız karışık olabilir. Aklınız yerine duygularınızla davranırsanız daha başarılı olacaksınız. Eski dostlarınızla karşılaşabilir ve bilmediğiniz bazı ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Böylece olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler size geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatabilir. Takılı kalmayın.

Kova Burcu Genel Durum

Yakın ilişkilerinizde bazı gelişmeler olabilir. İnsanlar, beklemediğiniz hareketler içerisine girebilirler. Fazla üzerinde durmamaya çalışın. Birkaç gün içinde her şey normale dönecek.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Görev ve sorumluluklarınızla ilgili düşünceler ön plana çıkacaklarsa da, bunlara odaklanacak istekliliği içinizde bulamayabilirsiniz. Dinlenme isteğiniz yoğunlaşabilir. Kendinizi zorlamayın.


Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi sevdiğiniz konulara odaklayacak ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz için acele etmeyecek ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Dikkatinizi dağıtan konular ile ilgilenmeyin ve yapmanız gereken pratik işlere dikkatinizi odaklayın. Sorunları büyütmeyin.

Balık Burcu Genel Durum

Yaşamdaki hedefleriniz ile ilgili olarak büyük düşüneceğiniz ve planlara odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Ancak; iyi konsantre olmalı ve detaylara dikkat etmelisiniz. Planlarınızı uygulanabilir kılmaya özen gösterin.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, günlük işleriniz ve detaylarla ilgili düşünceler sayıca artabilir. Bu işleri birinci sıraya koymak durumunda olduğunuzu unutmayın. Bu şekilde, çok daha hızlı yol kat edip, farklı alanlara da yönelebileceksiniz.


Z

 


 

18187
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Astroloji haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar