23 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Perşembe Günlük Burç Yorumları 23 Ağustos 2012 09:25

Okunma Sayısı : 3914
Yorum Sayısı : 0
 

Günlük Burc Yorumları

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 23 Ağustos 2012 gününe ait günlük burç yorumları...

KOÇ burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça özgüven kazanabilirsiniz. Çok çalışacağınız bir dönem geliyor. Sahip olduğunuz bazı özellikleriniz hakkında düşünebilir ve bu özellikleri daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.İlişkinizde ise fazla kıskanç olacağınız bir döneme giriyorsunuz.Partnerinizi fazla kısıtlayarak işleri zorlaştırabilirsiniz.


BOĞA burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi aşk, çocuk veya yaratıcılık gerektiren işlerde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşecek. Aşkı yaşamak isteyenler ya da yaşayanlar konsantrasyonlarını bu alana yönlendirecekler. Günlük işlerinizde verdiğiniz çabaların sonuçlarını alamayabilirsiniz.Beklenmedik Bazı zorluklar karşınıza çıkabilir.Dikkatinizi işinize vermeli , sahip olduğunuz enerjiyi işinize harcamalısınız.İlişkinizde ise beklentileriniz gerçekleşiyor.


İKİZLER burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bugün itibarıyla kimliğinizi aile hayatınızla ilgili işlerde ortaya koyacak, kendinizi ailenize adayacaksınız. Eski ailevi konular gündeminizde olacak. Olayları analiz ederek, pratik ve somut yaklaşarak çözümler üreteceksiniz. Bugün sevdiğiniz dostlarınızla bir arada olabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz.İş hayatınızda ise yeni fırsatlar karşınıza ummadığınız anlarda çıkabilir.İçinizde barındırdığınız olumlu enerjii ilişkiniz için harcamalı sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırmalısınız.


YENGEÇ burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi yakın çevre alanlarına kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlanacak. Ticaret, ulaştırma, bilgisayar, yayıncılık ve teknik alanlarda düzenlemeler yapabilir, gözden kaçırdıklarınıza odaklanabilirsiniz. Kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz.Atmanız gereken adımları gün boyunca kafanızda kurabilir ve yürürlüğe koymak için sabırsızlanabilirsiniz.Aşk yaşantınızda ise sizi mutlu edecek bazı gelişmeler yaşayacaksınız.


ASLAN burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Çalıştınız, hazırlandınız ve birtakım atılımlarda bulundunuz, şimdi ise kimliğinizi maddi alanlarda göstereceksiniz. Atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak sizi tatmin edebilir. Disiplinle çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz.Yakaladığınız kariyer fırsatlarını değerlendiriceksiniz.Ancak gereksiz güç gösterilerinden kaçınmalısınız.Ailenizle birlikte keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.


BAŞAK burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi hayatınıza yönelteceksiniz. Bencilliğiniz bu ay fazla olacak, kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Kendinize olan güveniniz tam olacağından insanların gözü üzerinizde olacak. Gün boyunca kendinizle ilgili düşüncelere dalabilir, ne yapmak istediğinizi anlamaya çalışabilirsiniz.Karamsar olan bu ruh halinizle kendinizi alış verişe verebilirsiniz.Dikkatli olun bu sizi sıkıntıya sokabilir.


TERAZİ burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hâlâ geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın tam zamanı. Gün boyunca kişisel konular, ileriye dönük planlar üzerinde durabilirsiniz.İçinde bulunduğunuz ilişki ve bu ilişkinin geleceği hakkında düşüncelere dalabilirsiniz.Ancak bu konuda önemli olan esas meseleyi bulup o konu üzerinde düşünmelisiniz.


AKREP burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi sosyal çevrenizde gösterebilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, grup çalışmaları kendinizi göstereceğiniz alanlar. Bu konularda kimliğinizi kullanıp güvenilir yönlerinizle çevrenizi iyi idare edeceksiniz. malısınız.Böyle davranırsanız daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem.


YAY burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay kimliğinizi kariyer alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Artık işlerinizde kendinizi gösterme vakti geldi. Eğer netleşmemiş koşullar varsa bu alanda hızlanmalar yaşanabilir. Bir ay boyunca insanlar sizi konuşuyor olacak. Aşk konusunda oldukça şanslı olduğunuz bir dönem.Tanıştığınız kişilerle aşk üzerine sohbetler yapabilirsiniz.Ancak sabırsız, sert ve çocuksu yanınız ortaya çıkabilir.Bu olumsuz durumu olumlu yönde kullanmak sizin elinizde.


OĞLAK burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi uzak çevre, seyahat, yabancı işler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarında ortaya koyacaksınız. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. Bir kurs ya da seminere katılabilir, iş seyahatine çıkabilirsiniz. Gün boyunca ailenizle çatışabilirsiniz.Dikkatli ve sakin olmalısınız.İş hayatınızda ise dikkatinizi daha çok önemsediğiniz konular üzerine yoğunlaştırmalısınız.İleriye yönelik kalıcı kararlarınızda dikkatli olmalısınız.


KOVA burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi eşinizin veya sevgilinizin maddi alanlarında, ortaklaşa giderler, harcamalar konusunda ortaya koyacaksınız. Bu dönem, harcamalarınız hususunda yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yakınlarınızla, arkadaşlarınızla ilişkileriniz artabilir.Öte yandan ticari konularda bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.İş hayatınızda yaşadığınız karışıklıklardan kurtulmak için yeni iş atılımlar yapmak isteyebilir , görüşmeler yapabilrisiniz.


BALIK burcu 23 Ağustos 2012 yorumu

Bir ay boyunca kimliğinizi ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarında ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan sizin için önem kazanmaya başlayacak. Ortaklaşa işleri olanlar bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Bugün maddi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Öte yandan yaşayabiliceğiniz sıkıntılara rağmen oldukça olumlu ve anlayışlı bir dönemdesiniz.İlişkinizde ise ciddi adımlar atmak üzere olduğunuz bir dönemdesiniz.

3914
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Astroloji haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar