25 Eylül Günlük Burç Yorumları

25 Eylül Günlük Burç Yorumları 25 Eylül 2012 08:54

Okunma Sayısı : 6120
Yorum Sayısı : 0
 

25 Eylül Günlük Burç Yorumları

5 Eylül Cuma gününe ait Günlük burç yorumları,günlük burçlar oğlak ikizler aslan yengeç kova akrep terazi yay burcu balık başak koç bugün ne diyor. 


25 Eylül Cuma gününe ait Günlük burç yorumları,günlük burçlar oğlak ikizler aslan yengeç kova akrep terazi yay burcu balık başak koç bugün ne diyor. 

 

KOÇ burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Haftaya iş alanlarınızdaki yoğun enerjilerle girecek ve göstermek isteyeceksiniz. Gün içinde bu konuya dair birtakım pişmanlıklarınız olabilir. Özel hayatınızda desteklendiğinizi bilmek güzel.

BOĞA burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Eğitim, medya, seyahat ve ticaretle ilgili işlerinizde üzerinizde birtakım güvensizlikler oluşabilir. İş alanınızda yetersizlik hissine kapılarak, kendinize gereksiz yere yüklenmeyin.

İKİZLER burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Ortaklaşa gelir ve giderlerinize odaklanarak giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza veya çocuklarınızla olan ilişkilerinize olumsuz yaklaşmaktan çok, yapabileceklerinize odaklanmanız sizin için en iyisi.

YENGEÇ burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz ön planda olacak. Aile sorumluluklarınız kendinizi yetersiz hissetmenize neden olabilir. Yine de bu alanlarda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

ASLAN burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Haftaya yapılacaklar listenizi tamamlamak üzere başlayabilirsiniz. Yakınlarınızın sağlık konuları bazen canınızı sıksa da, mantıklı taraflarınızla işlerin üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

BAŞAK burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda kolay tatmin olmakta ve isteklerinizin gerçekleşmesini sağlamakta zorlanabilirsiniz. Riskten kaçınmalısınız.kadinca.net

TERAZİ burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Duygularınız kendinizi değiştirmeye yönelik çalışacak. Aldığınız bazı kararlardan pişmanlık duyabilir, gün içinde kendinizi yorgun hissedebilir ve arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

AKREP burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Yakın çevrenize karşı güvensiz tutumlar içine girebilirsiniz. En ufak bir olayda moraliniz hemen bozuluyor. Yakın dönemde yaşadıklarınız sizi fazlasıyla yormuş olabilir.

YAY burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Sosyal ortamlarda, organizasyona dayalı işlerde para sizin için önemli olacak. Parasal konuşma ve görüşmelerinizde belki de size teklif edilen miktar sizi tatmin etmeyebilir.

OĞLAK burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Yoğun istek ve arzularınıza göre davranacaksınız. İş alanınızda gösterdiğiniz çabaların takdir edilmediğini düşünebilir, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Değişimden bu kadar çok korkmayın.

KOVA burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Şansınızın yüksek olacağı noktalara yönelmelisiniz. Üzerinizde durağanlık görülebilir. İş alanlarınıza yoğunlaştığınızda kafanızda kurduğunuz zor senaryoların azaldığına şahit olacaksınız.kadinca.net

BALIK burcu 25 Eylül 2012 yorumu

Haftaya sosyal ortamlarınızdaki etkinlikerle giriş yapacaksınız. Yüksek enerjili olmanıza rağmen canınız pek bir şey yapmak istemeyebilir. Her şeyi ince ayrıntısına kadar düşünmek sizi yoruyor.

6120
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Astroloji haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar