Dizinin sezon finalinde Edip Hoca öldü

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezondan ilk tanıtım yayınlandı Star TV'nin sezona damga vuran dizini Ufak Tefekler Cinayetler dün akşam sezon finali yaptı.

Dizinin sezon finalinde Edip Hoca öldü

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezondan ilk tanıtım yayınlandı Star TV'nin sezona damga vuran dizini Ufak Tefekler Cinayetler dün akşam sezon finali yaptı.

Dizinin sezon finalinde Edip Hoca öldü
06 Haziran 2018 - 08:39

Ufak Tefek Cinayetler,nefes kesen bir bölümle sezonu kapattı. Dizinin başladığı günden bu yana herkesin merak ettiği camdan düşen kişinin kimliği açığa çıktı fakat, katilin kim olduğunu hala bilinmiyor...

Ufak Tefek Cinayetler'in sezon finaliyle izleyenler adeta ekran başına kilitledi. Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü? sorusu en çok merak edilen konulardan biriydi. Ufak Tefek Cinayetler'in final bölümü ile cinayet bilmecesi de seçildi.

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı.

Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var!

Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

Öte yandan, sezon finaline kavga sahneleri damga vuruyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER'İN 31. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Pelin, Merve’yi öldürmeyi kafaya koymuş durumda. Arzu ise Burcu’yu ortadan kaldırmadan gün yüzü görmeyeceğini anladı. Merve ise Oya'yla başka Elif'le başka bir kumpas kurdu, Ne tarafta olduğunu kendisinden başka kimse bilmiyor.

Serhan bir yandan Mehmet bir yandan, olacakları engellemenin peşinde. Oya kendi tarafından harekete geçiyor, onun da bir hamlesi var şimdi. Ve parti başlıyor!

Şimdi baş komiser Kemal, Sarmaşık vakasını çözmeye her zamankinden daha yakınken, kimsenin aklına gelmeyen bir gelişme, bomba gibi düşüyor! Kemal şimdi çok başka bir yerde!

Oya; Merve, Pelin ve Arzu'yu yüzleşmek için yukarıya odaya çağırıyor. Bunun üzerine büyük bir yüzleşme başlıyor. Yüzleşme kısa süre içinde kavgaya dönüşüyor. Vazolar, şamdanlar havada uçuşuyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER'DE KİM ÖLDÜ?

Herkes 4 kadından birinin öleceğini düşünürken camdan düşen ismin Edip olduğu ortaya çıkıyor... Selim Bayraktar'ın canlandırdığı Edip karakteri dizinin yeni sezonunda olmayacak.

Dizi Eylül ayında yeniden izleyici ile buluşacak. İşte yeni bölüm ilk tanıtım videosu...

Bu haber 743 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum