Bugun...
Reklam


Sarp Levendoğlu çapkınlık gecesinde
Sarp Levendoğlu kız arkadaşlarıyla sabahlara kadar eğlendi.

Sarp Levendoğlu çapkınlık gecesinde
+ -
Reklam

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu arasındaki ayrılık iddaları bu haberden sonra farklı bir boyut kazancak. Bir süredir haklarında ayrılacaklar haberleri yapılan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay çifti önceki akşam birlikte rol aldıkları Deliormanlı filminin tanıtımı için 3 Adam’a konuk olmuştu. Program boyunca mutlu çift tablosu çizen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu görünen o ki film sonrası yapılan partide yaptıkları tartışmanın izlerini silememiş.

Foto: Emre Çevik
 

Bir balıkçıda baş başa yemek yerken magazin muhabirleri tarafından görüntülenen çiftten geceye damga vuran olay Birce Akalay’ın gözyaşları olmuştu.

Foto: Emre Çevik
 

Yaşadıkları bir tartışma sırasında patlayan flaşlarla tedirgin olan ikiliden Sarp Levendoğlu gözyaşlarını, “annesi rahatsızlandı” sözleriyle geçiştirmeye çalışsa da Sarp Levendoğlu’nun yeni görüntüleri bunun aksini söylüyor.

Foto: Emre Çevik
 

DENİZ TAKSİDE KIZLARLA BİRLİKTE

Sarp Levendoğlu, önceki akşam Kuruçeşme Koridor’da kız arkadaşlarıyla sabaha kadar eğlendi. Yardımcısının dışarıda bekleyen gazetecileri Levendoğlu’na söylemesiyle Levendoğlu, kızlarla birlikte sabaha doğru 08:00 sularında Deniz Taksi ile oradan ayrıldı.

Foto: Emre Çevik
 

Bebek iskeleye yanaşan deniz taksi Levendoğlu’nu oraya bıraktıktan sonra Anadolu yakasına geçerek Levendoğlu’nun yanındaki kız arkadaşlarını bıraktı.

Foto: Emre Çevik
 

Levendoğlu bu hareketiyle son zamanlardaki ayrılıyor haberlerini doğrular nitelikteydi.

Foto: Emre Çevik
 

Ayrıca Sarp Leventoğlunun aracını panikle, okul önündeki park yasaktır tabelasına sıfır vaziyette yayaların kullandığı kaldırıma park etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Foto: Emre ÇevikBu haber 2721 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI