'Tek delikanlı benim! Eşcinselim diyorum'

'Tek delikanlı benim! Eşcinselim diyorum' 06 Kasım 2012 21:59

Okunma Sayısı : 1578
Yorum Sayısı : 0
 

"Türkiye'de bir delikanlı benim. Eşcinselliğimi söylüyorum. Öbürleri ağır abi" diyen Barbaros Şansal programda önemli açıklamalarda bulundu.

 

Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu 'Aramızda Kalsın' programı tv8'de devam ediyor. Bugünkü programa modacı Barbaros Şansal katıldı.
"Türkiye'de bir delikanlı benim. Eşcinselliğimi söylüyorum. Öbürleri ağır abi" diyen  Barbaros Şansal programda önemli açıklamalarda bulundu.
'İvana Sert'in kitabı Nobel adayı. İvana hanım bu işe çamaşır mankenliğiyle başladı. İvana kumaştan anlamıyor ama kadından anlıyor. Diğer arkadaş da tezgahtardı, oraya konuldu. Hakan Bey başarılı bir şovmen ama satenin bir dokuma olduğunu bile bilmiyor kumaş diyor. Uğurkan Erez'in de ehliyeti yok o koreograf. Onların işi sahne düzeni. Onlar dikişi bilemezler. Her ağdacı doktor olacak diye bir şey yok Uğurkan da jüri olamazdı. 
Herkes beni görünce canım diyor arkamı dönünce dillerini çıkarıyorlar. Bülent Ersoy'la küs değilim daha iki gün önce beraberdim. Muhteşem Yüzyıl'ın kıyafetlerini beğenmiyorum. Ben sentetik elyafa el değdiremiyorum. 
Sanatçılara elbise dikmiyorum para ödemiyorlar. Temizletmek için bile bize geri yolluyorlar. Sanatçıların hepsinin bir nöbetçi modacısı var. Büyük isimler masraf yapıyor. Eşcinsel modacıların bazıları maskara zaten. 
Türkiye'de bir delikanlı benim...  Eşcinselliğimi söylüyorum. Öbürleri ağır abi... Ben özelimi ilk kez Okan Bayülgen'in programında paylaştım' 

1578
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Kadın haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar