Vangölü Canavarı Sonunda Vizyonda! Video..

Vangölü Canavarı Sonunda Vizyonda! Video.. 30 Kasım 2012 23:02

Okunma Sayısı : 5850
Yorum Sayısı : 1
 

SENARYOSUNU ÜNLÜ OYUNCU ÇETİN YELTEKİN İN YAZDIĞI FİLM FRAGMANIYLA BİLE KIRIP GEÇİRİYOR.

Çekimlerine 2009 yılında başlanan Vangölü Canavarı filmi yaşanan sıkıntılar ve Van depremiyle senaryonun yeniden şekillenmesi gibi etkenlerle 3 yıllık bir süreç sonunda beyazperdedeki yerini almaya hazırlanıyor. Vangölü Canavarı 30 Kasım’da gösterime giriyor


 İlk Sinema Filmi Senaryosuyla Büyük bir Başarıya İmza Atan Oyuncu Çetin Yeltekin İlk filmiyle Adından Sıkça Söz ettireceğe Benziyor.

Bakalım Çetin Bey İlk filmini Nasıl değerlendiriyor.

İlklerin yaşandığı ACININ ve KOMEDİNİN yaşandığı bir coğrafya ve yaşayan insan manzaralarıyla yola çıkılan bir proje. korkularımız olan CANAVAR yeri geldiğinde bir korku yeri geldiğinde bir sevimlilik ve komedi.İlkler demiştik söze başlarken... Evet. İlk yapımcılık. İlk yönetmenlik ve İlk senaristlik  Çok Güzel bir Projeye İmza Attık şükürler olsun Tüm Ekip olarak Görüntü yönetmeninden ışıkçısına ses ekibinden kurgucusuna kadar çok Özveriyle Çalıştık Buradan Tüm Emeği Gecen Arkadaşlarımıza Teşekkür ediyorum.Tabi Filmimiz Vanda Çekilmesi Hasebiyle Van ın Turizmine ve Ekonomisine Yeni Bir Soluk Olacak yeni bir ivme kazandıracaktır Buradan Tüm Sinema Severleri 30 Kasımda Simelara Bekliyoruz. 13 Kasımda  İstanbul'da galası gerçekleştirilen Vangölü Canavarı'nın çekimlerine, 2009 yılında komedi filmi düşüncesiyle başlanmıştı. 3 yıllık süreçte yaşananlar ve Van depremi sonucunda senaryo güncellendi ve Vangölü Canavarı Deprem, dram, komedi karışımı bir film olarak karşımıza çıktı.

Çekimleri Van'da gerçekleştirilen filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Bükülmez oturuyor. Çok zor şartlar altında 3 yıllık çekim ve hazırlık sürecinin tamamlandığı Vangölü Canavarı filmi koyun sürülerini kaybeden üç çobanın köyden kovulmaları üzerine başlarına gelen trajikomik olaylar anlatılıyor.

Köyden kovulan ve parasız kalan üç çoban arkadaş, sahte bir canavar yaparak Van gölünde para kazanmaya başlayacaklardır. Çobanların dahiyane fikri bir anda bambaşka olaylara sebep olacak, medyanın ilgisi Van gölündeki canavara doğru kayacaktır. Olayı araştırmak için bölgeye gelen bayan gazetecilere aşık olacak olan üç çoban kendilerini komik ve bir o kadar da düşündürücü gelişmelerin içinde bulacaktır.

 

Selahattin Taşdöğen, Çetin Yeltekin,Naci Taşdöğen, Ceylan Yılmaz, Nazif Çetin ve Erciş Tiyatro Grubu'ndan gençlerin rol aldığı Vangölü Canavarı 30 Kasım'da vizyondaki yerini alıyor.

 Yapım Mustafa ÇETİN. senaryo Çetin YELTEKİN ve Yönetmen Mehmet BÜKÜLMEZ  dağıtımı ÖZEN yapım tarafından yapılan film türkiye genelinde 100 kopya ile 81 ilde 30 kasımda  gösterimde.

5850
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 1  
Misafir - 30 Kasım 2012 11:11
Umarım siz sevgili seyircilerimiz seversiniz...

Diğer Kültür ve Sanat haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar