Muhteşem Yüzyıl 96.Bölüm! (Video)

Muhteşem Yüzyıl 96.Bölüm! (Video) 20 Nisan 2013 07:18

Okunma Sayısı : 13611
Yorum Sayısı : 0
 

Muhteşem yüzyıl 96.bölümde neler olacak?Hürrem saraya geri dönebilecek mi?

Muhteşem yüzyıl 24 nisan fragman.96.bölümde neler olacak?Hürrem saraya geri dönebilecek mi?Her bölümü merakla beklenen dizi STAR ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Muhteşem Yüzyıl 96. bölüm 24 Nisan 2013 günü ekrana gelecek.Star TV'de reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl 96. bölüm 1.fragman yayınlandı.Muhteşem Yüzyıl’da ipler geriliyor. Şah Sultan’ın tuzağına düşen Hürrem’in öfkesi dinmiyor. Süleyman’ı masum olduğuna ikna etmeye çabalarken, Süleyman’ın verdiği  karar herkesi şaşırtıyor. Şehzade Mustafa ise donanma kurmakta ısrar ediyor. Süleyman bunu öğrenince hayal kırıklığına uğruyor. Hürrem, Şah Sultan’dan intikam almak için Lütfi Paşa’ ya yanaşıyor. Şah Sultan ise Rüstem’e Hürrem’in canına karşılık bir teklifte bulunuyor. Emellerine ulaşmak isteyen Rüstem öyle bir hamle yapıyor ki Hürrem neye uğradığını şaşırıyor! Muhteşem Yüzyıl 17 Nisan Çarşamba Akşamı Star’da...  

Ele geçirdiği evrakın sahte olduğunu gören Hürrem, tuzağa düşürüldüğünü anlar. Olan bitene inanmak istemeyen Süleyman, Hürrem’i Edirne’ye çağırır. Herkes Hürrem’in Süleyman’ı ikna edeceğinden eminken, Süleyman’ın kararı herkesi şoke eder.Hürrem, Lütfi Paşa’yı Şah Sultan‘a karşı kışkırtmak ister. Şah Sultan ise yalnız kalan Rüstem’e yanaşır. Hürrem’in canını almasını ister. Aksi halde kendi canından olacaktır. Köşeye sıkışan Rüstem, öyle bir karar verir ki hem kendi kaderi hem de imparatorluğun kaderi değişecektir. 

Muhteşem yüzyıl 96.yepyeni bölüm 24 nisan çarşamba star ekranlarında;

13611
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Magazin haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar