Antalya'da tecavüzle suçlanan cinci hoca kendini savundu

Antalya'da tecavüzle suçlanan cinci hoca kendini savundu 21 Aralık 2012 11:20

Okunma Sayısı : 2575
Yorum Sayısı : 0
 

Tecavüz etmedim, öpüşerek zayıflatıyordum.

Ruhani güçleri olduğunu iddia ederek, cinsel ilişkiye girdiği ve çıplak fotoğraflarını çektiği 3 kız kardeşin 'tecavüz' suçlamasıyla dava açtığı 41 yaşındaki Osman A.'nın cep telefonunda başka kadın larla da cinsel içerikli görüntüleri ortaya çıktı. Osman A. kendisini "duygusal bir şey yok, zayıflatma şeysine girmiştik, şaka mahiyetinde çekildi, kimseyi kandırmadım" şeklinde savundu.

ZAYIFLATMA ŞEYİNE GİRDİK DUYGUSAL BİR ŞEY YOK
Osman A.'nın Burdur Ağır Ceza Mahkemesi'nde fotoğraf için "Fotoğraftaki kişi ile zayıflatma şeyine girmiştik. Duygusal bir şey yok" şeklindeki ifadesine, Mahkeme Başkanı Arif Gümüşsoy, "Nasıl yok öpüşüyorsunuz ya" diye cevap verdi.

"KİMSEYİ KANDIRMADIM"
Kendisine ait cep telefonundaki çıplak kadın fotoğraflarının bazılarını tanıdığını söyleyen Osman A. bazı kadınları tanımadığını söyledi. H. G. ve A.T. kardeşlerle ve diğer kadınlarla çekilmiş fotoğrafların yer aldığı cep telefonundaki fotoğrafları kendisinin çekmediğini öne süren Osman A, "Kimseyi ruhani gücüm var diye kandırmadım. Dindar da değilim, namaz da kılmıyorum. Beni kandırdılar" diye konuştu.

ŞAKA MAHİYETİNDE ÇEKİLDİ
Osman A'nın öpüşürken fotoğrafının bulunduğu ve ‘ortağım' dediği T.A.'da duruşmada tanık olarak ifade verdi. T.A. fotoğraflar için, "Şaka mahiyetinde çekilmiş bir durum. Sadece 'çekersin çekemezsin' şeklinde iddialaşmayla çekilen bir fotoğraf yani. Daha sonra silinmesi unutulmuş olması lazım . Osman A. ile aramızda duygusal olarak bir şey yok " diye ifade verdi. Osman A'nın cep telefonundaki çıplak kadın fotoğraflarının dökümü de verildiği dava15 Ocak 2013 tarihine ertelendi.

KISMETİNİZİ AÇACAĞIM DİYE KANDIRDI
Burdur'da H. G. ve A. T isimli 3 kız kardeşle 'cinler sayesinde size yardımcı olacağım. Kısmetinizi açacağım' diye kandırarak cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını cep telefonuna kaydeden Osman A. kızların kardeşi Kadir T. tarafından vurularak yaralanmıştı. Bu olaydan sonra birlikte hareket eden 3 kız kardeş, Osman A'nın kendilerine tecavüz ettiğini öne sürerek şikayetçi olmuştu. Dava sürerken kızlardan H.T. Osman A'dan bir erkek bebek dünyaya getirmişti.


Z

2575
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Medya haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar