Mutfağım programına sunucu oldu

Mutfağım programına sunucu oldu 27 Aralık 2011 13:12

Okunma Sayısı : 5593
Yorum Sayısı : 0
 

“Var mısın Yok musun?” yarışmasıyla adını duyuran Nursel Ergin sunacak.

 

Kanal D’de “Mutfağım” adlı yepyeni bir yemek programı başlıyor. 2 Ocak’tan itibaren hafta içi her sabah ekrana gelecek programı, “Var mısın Yok musun?” yarışmasıyla adını duyuran Nursel Ergin sunacak.
 
Kanal D’de 2 Ocak Pazartesi “Mutfağım” adlı yeni bir yemek programı başlıyor. Sunuculuğunu “Var mısın Yok musun” yarışmasıyla adını duyuran, ardından oyunculuk yapmaya başlayan Nursel Ergin’in üstlendiği program, hafta içi her gün sabah kuşağında ekrana gelecek. Ergin, her gün farklı bir şehre gidecek ve o yörenin yemeklerini orada yaşayan kadınlarla, onların mutfağında yapacak.
 
ÖNCE ALIŞVERİŞ
 
Nursel Ergin, konuk olacağı eve gitmeden önce, hazırlayacakları yemekler için ev sahipleriyle birlikte alışveriş yapacak. Onlar alışveriş yaparken, gidilen şehrin özellikleri ve öne çıkan yemekleri tanıtılacak. 
 
EV DE TANITILACAK     
 
Ergin, sohbet sırasında ev sahibini izleyicilere tanıtacak ve ne yemekler yapacaklarını öğrenecek. Ardından birlikte eve geçilecek. Ergin burada konuk olduğu evi izleyicilere tanıtacak. Bahçesini, havuzunu, kilerini, kısaca görebilecek her yeri görüntüleyecek. Varsa sandıklarını açacak, çeyizlerine, evin içindeki örtülere, aksesuvarlara bakacak.
 
KEYİFLİ SOHBETLER
 
Ev gezildikten sonra mutfağa geçilecek ve yemekler yapılmaya başlanacak. Yemekleri ev sahibi yaparken, Ergin de ona yardım edecek. Bu sırada yemeklerle ilgili püf noktaları da izleyicilerle paylaşılacak. Ergin, ev sahipleriyle eşiyle nasıl tanıştıkları, kayınvalide-gelin ilişkileri, çocukları, meslekleri gibi konularda da sohbet edecek. 
 
VE YEMEKLER MASADA
 
Yemeklerin hepsi yapıldıktan sonra, Nursel Ergin ve ev sahibi birlikte masayı hazırlayacak, yaptıkları tüm yemekleri sergileyecekler. Ev sahibi ayrıca daha önceden yaptığı ya da yakınlarının getirdiği yemekleri de izleyicilere tanıtacak.

5593
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Medya haberleri