Yaşlanma karşıtı müthiş buluş!

Yaşlanma karşıtı müthiş buluş! 12 Şubat 2013 02:10

Okunma Sayısı : 6915
Yorum Sayısı : 0
 

Helix-D Serum ,cemiyet hayatının önde gelen isimlerine özel bir davetle 2013 yılının güzellik trendlerini sundu…


Dünya jet-setinin yeni gözdesi Helix-D Serum ,cemiyet hayatının önde gelen isimlerine özel bir davetle 2013 yılının güzellik trendlerini sundu…

Serum,dünya jet-setinin yanı sıra Türkiye’de ki kullanıcıları ile de adından söz ettirmeye Güçlü içeriği ve göz alıcı özel tasarımlı şişesi ile son dönemin yıldızı olan Helix-D devam ediyor.Reina’da gerçekleştirilen ‘2013 Güzellik Trendleri ‘ konulu davettede, kırışıkların ve cilt yaşlanmasının önlenmesi için yapılması gerekenler konuşuldu. Geleceğin Teknolojisi olarak isimlendirilen Helix-D Serumun cilt yaşlanmasına karşı sağladığı başarılı sonuçları paylaşıldı.Paris Hilton ,Eva Longaria gibi dünyaca ünlü isimlerinin kullandığı Helix-D ,2013 yılının güzellik trendi olarak sunuldu.Türkiye’de sadece eczanelerden temin edilen serum ,davete katılan hanımların vazgeçilmezler listesine girdi.

Dermakozmetiğin öncülerinden Özlem Acar ile halkla ilişkilerin duayeni Ayşe Azizoğlu ‘nun ev sahipliğini yaptığı davete , Siren Ertan Çarmıklı,Nilgün Esinli, ,Oya Germen ,Erkan Özerman ,Nergis Kumbasar,Nuray Fenercioğlu ,Serap Tibuk,Sibel Serin,Buket Taşdelen,İnci Gazioğlu gibi sanat ve sosyal yaşamın önde gelen isimleri katıldı..

Amerikalı Bilim Adamlarından Gençlik Vaad Eden Buluş..

HELIX SARMALLI SERUM…

Cilt yaşlanmasına karşı ,bilim sürekli yeni çözümler üretmeye devam ediyor. Enjeksiyon ve cerrahi operasyonlardan kaçınan , cilt kalitesini,gençliğini korumayı hedefleyen kişilerin sayısı ise her geçen gün artıyor.Bu alanda yapılan bilimsel araştırmalar ,farklı teknolojileri kullanarak sürekli yeniliyor. Geçtiğimiz günlerde ,botoks etkisine benzer etkileri sağlayan kremleri geliştiren ünlü Amerikalı Doktor Louis Rinaldi ,yeni bir buluşa imza attı…

Yaşlanma Karşıtı Müthiş Bir Teknoloji ; Helix-D Serum …

Dr. Rinaldi ,içeriğinde önemli antioksidanlar ve peptidler bulunan bir serum geliştirdi.Bu serumun en önemli özelliği ise, bu etkenler şişenin içerisinde ayrı ayrı tutulabiliyor olması.Dışardan bakıldığında da gözle görülebilen bu görünüm ,Helix şeklinde renkli bir sarmal …Amerika’da ‘’Geleceğin Teknolojisi ‘’ olarak isimlendirilen Helix-D , orjinal ve şık tasarımı ile sarmallı serum olarak tanındı. Tüm dünyada Jet-Setin de gözdesi olan bu yeni serum,Paris Hilton, Eva Longaria, Siren Ertan Çarmıklı,Oya Germen,Didem Uzel gibi isimlerin de çantalarından eksik etmedikleri listesine girmiş..Türkiye’de sadece eczanelerden temin edebilen sarmallı serumu kullananlar ,sonuçlarını hayretle ifade ediyorlar.Kadife gibi bir cildin yeni anahtarı olarak gösterilen helix sarmallı serum ,yaşlanmaya karşı son dönemin parlayan yıldızı olacak gibi görünüyor.

6915
Yorum Yap
Üye olup yorum yaptığınız taktirde yorumunuzda kullanıcı adınız görünecetir. Üye Ol / Üye girişi
 

Yorumlar

Toplam Yorum Sayısı : 0  

Bu habere ilk yorumu siz yapın

Diğer Sağlık haberleri
 
  • Yazarlar
 
 
 
  • Astroloji
 
  • SOFRA CADISI
 
  • Gazete Manşetleri
 
  • En Çok Okunanlar
  • En Çok Yorumlananlar