Acil doktorlarının gördüğü en acayip seks kazaları!

Acil doktorlarının ve hemşirelerinin ağzından başlarına korkunç işler gelmiş insanların hikayelerini Mynet'ten, Ilgın Tufan derlemiş...

Acil doktorlarının gördüğü en acayip seks kazaları!
14 Ağustos 2019 - 09:45

Baharatlı yiyeceklerden kaynaklı genital organ yanmasıBir gece partnerinin yediği acı sostan vajinası yanan bir kadını tedavi ettik! Partneri acı sos yedikten kısa süre sonra kendisine oral seks yapmaya başlamış ve genital bölgesinde orta derece yanıklar oluşmuştu.
Anüse sokulmuş acayip objeler‘Genel cerrahide çalışırken pek çok insanın rektumunda benzersiz objelerle karşılaştım. Buna tıp dilinde rektum yabancı cisimleri de diyoruz.’ diyor New York’tan bir plastik cerrah.Bir vakada hastanın rektumundan yumuşak pembe bir top çıkarmıştık. Daha ilginç bir vakadaysa garip şekilli bir patates.


Kırık penislerKırık penisiyle korkudan ne yapacağını bilmez halde bir çöpçü geldi acil servise. Onunla tanıştığımda karısıyla acil odasında bekliyordu ve penisini elektrik direğine çarptığını söyledi. Ama tabii ki bu, adamın karısının yanında söylediği bir yalandı. Penisi kırabilecek belli birkaç durum var ve bu onlardan biri olamaz. Adamın eşinden odayı kısa bir süreliğine boşaltmasını rica ettik. Tabii o da gerçeği itiraf etti. Otel odasında bir hayat kadınıyla cinsel ilişki yaşarken kırmış penisini! Karısı hiçbir zaman gerçeği öğrenemememiş olsa da adam iyileşti.


Penise sıkışmış alyans60 küsur yaşında bir adamı penisine sıkışmış alyansından kurtardık. Ereksiyon problemi yaşayan adam internette bunun çözüm olacağını okumuş ve evde kendi kendine denemeye koyulmuş. Sonrası malum.


YORUMLAR

  • 0 Yorum