Ahmet Nur Çebi'den Beşiktaş'a veda! Kimlere hakkını helal etmedi?

BJK Emlakjet Spor Salonu'nda yapılan olağan idari ve mali genel kurulda açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Çebi, yarın yapılacak seçim öncesi camiaya veda etti.

Ahmet Nur Çebi'den Beşiktaş'a veda! Kimlere hakkını helal etmedi?
03 Aralık 2023 - 12:10

Beşiktaş'ta yarın yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlık görevinden ayrılacak Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı camiaya veda etti. Helallik isteyen Çebi, "Hepinizden helallik istiyorum, hakkınızı bana helal edin. Ben de Beşiktaş'a ve Beşiktaşlılara hakkımı helal ediyorum. Beşiktaşlı olduğunu iddia edip trol hesaplarla bana ve aileme küfür edenlere hakkımı helal etmiyorum, kusura bakmasınlar. " dedi.

"BANA VE AİLEME KÜFREDENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM"
Helallik isteyen Çebi, "Hepinizden helallik istiyorum, hakkınızı bana helal edin. Ben de Beşiktaş'a ve Beşiktaşlılara hakkımı helal ediyorum. 12 yıl zor bir süreçti. Gece gündüz yoktu. Değer miydi, değerdi tabii ki, belki az bile oldu. Keşke fazlasını yapabilseydim. Beşiktaşlı olduğunu iddia edip trol hesaplarla bana ve aileme küfür edenlere hakkımı helal etmiyorum, kusura bakmasınlar. Bizimkisi siyah-beyaz bir aşk hikayesi. Hiçbir zaman bitmeyecek." ifadelerini kullandı.

"BU DÖNEMDE BAŞKANLIK YAPMIŞ OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM"
Ahmet Nur Çebi kürsüden yaptığı konuşmada, "Cumhuriyet'in 100. yılı kutlu olsun, Beşiktaş'ın 120. yılı da kutlu olsun. Bu dönemde başkanlık yapmış olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hepinize her şey için teşekkür ediyorum. Sabah son zamanların en önemli mali genel kurulunu gerçekleştirdik. Kurul başkanlarına ve yöneticilerine saygılarımı arz ediyorum. Acı tatlı günlerimiz oldu ama birbirimizi hep sevdik. Bu sevgiyle buradan gitmek istiyorum." diye konuştu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Konuşmasının ardından uzun süre alkışlanan Çebi, daha sonra kongre üyeleriyle vedalaştı. Duygusal anların yaşandığı vedalaşmada Çebi'nin ailesinin ve eski yönetici arkadaşlarının ise gözleri doldu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum