Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 10 şey

Zevkler kişiden kişiye değişse de, erkeklerin çoğunun kadınlarda seksi bulduğu bazı davranışlar vardır.

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 10 şey

Zevkler kişiden kişiye değişse de, erkeklerin çoğunun kadınlarda seksi bulduğu bazı davranışlar vardır.

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 10 şey
27 Haziran 2018 - 23:14

Sanıldığı gibi, erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şey sadece seksi kıyafetler veya iç çamaşırları değildir. Bazı fiziksel özellikler veya hareketler de kadını erkeğin gözünde seksi hale getirir.

İşte çoğu erkeğin gözünde bir kadını çekici gösteren o nedenler;

Uzun bacak ince bel

Fiziksel özellikler erkeklere çekici gelir. Çoğu kişi ‘önemli olan iç güzellik’ dese de dış görünüşe önem verirler. Kadınlarda ince bel, uzun bacaklar ve yuvarlak kalçalar da erkeklere her zaman çekici gelmiştir.

Dağınık saçlar

Saçlarınızı güzelleştirmek, bakımlı hale getirmek için, kuaförlerde çok fazla zaman ve para harcayabilirsiniz, ancak test edilmiştir ki, erkekler saçlarını doğal haliyle bırakan kadınları daha çekici buluyor.

Makyajsız doğal hal

Kadının uykudan yeni kalkmış, makyajsız ve doğal hali çoğu erkek için çekici gelir.

Pek çok erkek, doğallığı sevdikleri için, doğal makyaj veya makyaj yapmayan kadınları tercih eder. Öpmek istediği kadının ruj sürmüş olması bazı erkeklere itici gelir.

Ayva göbeği

Günümüzde kadınlar özellikle de göbeklerini eritmek, düz bir karına sahip olmak için yoğun çaba, para ve zaman harcarlar. Ancak, incelemeler göstermiştir ki, kadında düz bir karın erkeklerin pek hoşuna gitmez.

Sabah esnemeleri

Mini etek ve yüksek topuklu ayakkabı giymiş bir kadın çoğu erkeğe çekici gelebilir ancak, ev ortamında bir kadını seyretmek erkeklerin çok daha hoşuna giden bir şeydir. Erkekler, yataktan pijamalarıyla kalkan ve esneyen kadınları daha çekici, açık ve savunmasız bulurlar.

Kırışıklıklar

Yüzdeki kırışıklıklar, kadındaki bilgeliğin, olgunluğun temsilcisidir. Ancak bu kırışıklıklar, yaşlanma belirtisi olarak görüldüğü için kadınları rahatsız eder. Erkekler ise, düşünülenin aksine kadınların yüzündeki çizgileri cazip bulur.

İyi bir iştah

Erkekler sürekli diyet yapan, zayıflamayı düşünen kadınları cazip bulmazlar. Bir erkekle beraber olduğunuz zaman, yanında yemek yerken rahat davranın. İstediği şeyi yiyen kadın, kendine güvendiğini, başkalarının görüşlerini umursamadığını gösterir.

Gözlükler

Gözlükler kadınları kendinden emin ve bağımsız hale getirir. Özellikle yetişkin kadınlarda gözlük iyi bir aksesuardır. Gözlük, kadınları daha seksi ve sıcak gösterir, bulundukları ortamda çabuk fark edilmelerini sağlar.

Bikini izleri

Kadınlar, vücutlarındaki bronzlaşmamış bikini izlerini gördüklerinde rahatsız olurlar. Ancak, kadınların sorun olarak gördükleri bu izler, erkekleri hiç rahatsız etmez. Aslında, çoğu erkek kadınların ciltlerindeki bronzlaşmış ve bronzlaşmamış kısımlardaki keskin kontrastı oldukça seksi bulur.

Uzun etekler

Erkeklerin gözünde, uzun ve uçuşan bir etek, mini etekten daha az seksi görünüyor. Maxi etekler, çözülmeyi bekleyen bir sır gibi. Partneriniz güzel bacaklarınızı binlerce kez görse bile, maxi etekler hayal gücünü tekrar tekrar zorlayacaktır.

Yalın ayak

Çoğu erkek kadınların çıplak ayaklarını son derece seksi bulur. Siz siz olun zaman zaman evde çıplak ayakla dolaşın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum