Eş değiştirme partisinde korkunç anlar!

Kız arkadaşını cinsel ilişkiye girerken basınca olan oldu

Eş değiştirme partisinde korkunç anlar!
24 Ekim 2021 - 10:59

ABD'nin İndiana eyaletinde yaşayan Heidi Kathleen Carter isimli kadın, tanışma uygulamasından tek şekilde eş değiştirmek isteyen bir adam ve karısını ilişkiye girmek için evine davet etti. 3'lünün ilişkiye girdiği sırada evi basan Carter'ın erkek arkadaşı, çifti öldürdü. Bu sırada Carter da erkek arkadaşının kendisini öldüreceği korkusuyla cinayete yardım etti.

Amerika Birleşik Devletleri'nin İndiana eyaletinde dehşete düşüren bir olay yaşandı. 36 yaşındaki Heidi Kathleen Carter isimli kadın, tanışma uygulamasından arkadaş olduğu iki kişiyi evinde ilişkiye girmeye davet etti. İki kişi de bu davete uyarak kadının evine gitti.

Carter ve davetlilerinin ilişkiye girdiği sırada beklenmedik bir sürpriz yaşandı. Heidi Kathleen Carter, çiftle ilişkiye girdiği anda erkek arkadaşı evi bastı. Kız arkadaşını o halde gören adam, çılgına döndü. Çiftin kendisine saldıracağını düşünen sevgili, eline aldığı beysbol sopasıyla saldırıya geçti.

Eş değiştirme partisinde korkunç anlar! Kız arkadaşını cinsel ilişkiye girerken basınca olan oldu

Heidi Kathleen Carter, erkek arkadaşının kendisini öldürmesinden korkup cinayete yardım etti. Ancak ikilinin işlediği suç, çok geçmeden ortaya çıktı. Ertesi gün eve temizlik yapmaya gelen bir kadın, battaniyenin altında cesetleri buldu. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Polis olay yerine geldiğinde, katili silahıyla birlikte evden çıkarken yakaladı. Bu sırada katilin karşı verme hamlesine karşı polis, adamı vurarak etkisiz hale getirdi. Kadını gözaltına aldı. Heidi Kathleen Carter isimli kadın cinayete yardım ve yataklık suçlarından yargılanacak.

Eş değiştirme partisinde korkunç anlar! Kız arkadaşını cinsel ilişkiye girerken basınca olan oldu

YORUMLAR

  • 0 Yorum