Sedat Peker, Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edildi.

Sedat Peker, kısa süreli kalış amacına aykırı davranması ve belirlenen ikametgahı kötüye kullanma gerekçesiyle Kuzey Makedonya’dan sınır dışı edildi. Resmi kaynaklar haberi doğrularken Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur sosyal medya hesabından, "Güzel günlerde birlikteyken hafif bir deprem olduğunda kaçan namussuzdur. Allah'a şükürler olsun. Bu kahpe sistemde biz biriz beraberiz" diye yazdı Kaynak Yeniçağ: Sedat Peker, Kuzey Makedonya’dan sınır dışı edildi. Resmi kaynaklar doğruladı

Sedat Peker, Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edildi.
20 Ocak 2021 - 09:27

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı, Sedat Peker’in sınır dışı edildiğini açıkladı. Sınır dışı edilmenin nedeni, “kısa süreli kalış amacına aykırı davranması ve belirlenen ikametgahı kötüye kullanma” olarak gösterildi.

makedonya-cumhuriyeti-aciklama.jpg

Konuyla ilgili Sedat Peker’den bir açıklama gelmezken Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Olur paylaşımında, "Güzel günlerde birlikteyken hafif bir deprem olduğunda kaçan namussuzdur. Allah'a şükürler olsun. Bu kahpe sistemde biz biriz beraberiz" ifadelerini kullandı.

emre-olur-sedat-peker.jpg

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum