En Acayip Sex Kazaları

Bugün sizlerle birbirinden ilginç birbirinden sapkın cinsel kazalar’dan bahsedeceğiz.

En Acayip Sex Kazaları

Bugün sizlerle birbirinden ilginç birbirinden sapkın cinsel kazalar’dan bahsedeceğiz.

En Acayip Sex Kazaları
20 Şubat 2016 - 12:36

1- Araba Kazasında Isırma:Cinsel Kazalar titioo en garip en acayip ilginç olaylar

Oral, partneriniz ile çok eğlenceli olabileceği gibi dikkat dağıtıcı da olabilir. Bu kazamız 2009 yılında otoparkta park
halindeki bir aracın içinde gerçekleşmiş. Çinli bir sekreter patronuna oral yaparken adamın teki kamyonetini ters park etmeye çalışırken mağdurların arabasının arka kaputa çarpar. Çarpmanın etkisiyle kadının çenesi sıkışıp metresinin organını koparır ve adam acısından çığlıklarla arabanın dışına fırlar. Adamın bu haline kadın dışında sadece bir kişi tanık olmuş: Metresinin yeni işe aldığı kocası..

2- Suda Sıkışan Çift:

Sıkışmak dediğimizde ne düşündünüz bilmiyoruz ama aslında korkunç bir terim olan “penis captivus” demek istemiştik. Türkçeye bazıları köpek kilitlenmesi
olarak çevirse de biz çevirisini yapmamaktan yanayız . 2014’ün Ekim ayında Porto San Giorgio kasabalarının yakınlarındaki okyanusta bir çift haylazlık yapıyorlarmış. Bunları gören birkaç kişi çiftin aslında acıdan kıvrandıklarını fark edip hastaneye kaldırmışlar. Kadına verilen gevşetici sayesinde çifti birbirlerinden ayırabilmişler. Ciddi şekilde yaralanan olmamış fakat çift uzun süre cinsel yaşamlarına ara vermiş.

3- Dildo Başlı Testere:Cinsel Kazalar titioo en garip en acayip ilginç olaylar

Cinsel kazalar çoğunlukla yatak odasında yeni tatlar deneyen bahtsız çiftlerin başına gelmektedir. Fakat bu hikâyemiz Maryland’ın bir kasabasında acil durum odasında gerçekleşmekte. İsmi bilinmeyen bir kadın sevgilisi tarafından oldukça gereksiz ve bir o kadar da tehlikeli bir fanteziye ikna ediliyor. Erkek testerenin ucuna kauçuk dildoyu takıp partner üzerinde uygulamaya çalışırken testere dildoyu parçalar ve kadının organına ciddi şekilde zarar verir. Kadın helikopterle hastaneye kaldırılır.

4- Hızını Alamayan Sevgililer:  

Bazı çiftler bu işi yaparken izlenmekten gerçekten haz alırlar. İşte tamda böyle bir çift Çin’in Vuhan şehrinde evlerinde eğlenirken, adam eşini cam pencereye yaslar ve böyle devam ederler. Ne yazık ki Çin konutlarında pencere camları hiç sağlam değil bundan dolayı kadın ve erkek camdan dışarı fırlarlar ve ölümle kucaklaşırlar.

Cinsel Kazalar titioo en garip en acayip ilginç olaylar

Kaynak: http://bilgierisimi.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum