Reklam
Bugun...


Kadınların en sevdiği seks pozisyonları nelerdir
Seks pozisyonları nelerdir? Kadınlar hangi seks pozisyonlarında orgazm olur? Belki de daha önce duymadığınız seks pozisyonları

Kadınların en sevdiği seks pozisyonları nelerdir
+ -

YÜZ YÜZE 

En iyi seks pozisyonları arasında yüz yüze pozisyonu çok eski zamanlardan bugüne başı çeker. Birinizin diğerinin üstünde olduğu yüzlerin birbirine öpüşme mesafesinde olduğu ve birinizin bacaklarını ayırarak diğerinin belini kavradığı pozisyonudur.

91

JOKEY POZİSYONU

Kadının erkeğin kucağına çıkıp erkek ile cinsel birleşme gerçekleştirilen seks pozisyonudur. Ancak bu pozisyonda erkeğin dikkat etmesi gereken bir durum söz konusudur. Partnerinizin mutluluğunu hazzını arttırmak için sabit bir şekilde durmamalısınız. Partnerinize karşılık vermeli ve partnerinize beden hareketlerinizle eşlik etmelisiniz.

92

TERS KOVBOY

Bu pozisyonda erkek sırt üstü yatar. Kadın erkeğin kucağına bir önceki ata biner gibi pozisyonun tersine yüzü erkeğin bacaklarına bakacak şekilde oturur. Bu pozisyonda göz teması olmamasına rağmen erkekler bu pozisyonu tercih ederler. Yani özellikle erkekler için en iyi seks pozisyonları arasındadır.

93

KAŞIK POZİSYONU

Kaşık pozisyonu kadının en hızlı şekilde orgazm olabileceği en iyi seks pozisyonları arasındadır. Bu pozisyonda kadın kendini tamamen erkeğe bırakır. Arkasını dönüp kalçalarını erkeğin kasık bölgesine kapalı bir şekilde yaslar. Erkek kadını vajinasına ulaşarak cinsel birleşmeyi sağlar. Kadın bacakları ve kalçası kapalı olduğu için en hızlı bu seks pozisyonunda orgazm olur. Erkeklerin pek fazla tercih etmediği bu pozisyon kadınlar tarafından sevilir ve her sekste uygulanmak istenir.

94

KÖPEK POZİSYONU

Halk arasında doggy olarak bilinen bu pozisyonda kadın ellerden destek alarak dizlerinin üzerine çöker. Erkekte kadına kalçadan yaklaşıp cinsel birleşmeyi gerçekleştirir. Bu pozisyonu kadınlar kadar tarafından erkekler de sever. Kadın ve erkeğin bu pozisyonu en iyi seks pozisyonları arasında zirveye oturtmasının nedeni; maksimum temasın sağlanmasıdır.

95

KELEBEK POZİSYONU

Bu seks pozisyonunda kadın kalçası yatağın kenarına gelecek şekilde uzanır. Erkek ise ayaktadır ve kadının kalçasını kavrayarak kadının bacaklarını kendi omzuna atarak cinsel birleşmeyi gerçekleştirir.

X POZİSYONU

Bu pozisyonda kadın ve erkek bir makas gibi yüzleri partnerlerinin ayaklarına gelecek şekilde uzanırlar. Cinsel birleşmenin akabinde yavaş ve uzun süreli bir seks sağlanır. En iyi seks pozisyonları arasında yerini alan x pozisyonu özellikle kadınların favorisidir; erkekler pek fazla haz etmezler.

MİSYONER POZİSYONU

Bu pozisyonda kadın yatakta uzanmıştır. Kadının altına yani sırt bölgesine bir yastık konur. Erkek ise tıpkı yüz yüze de olduğu gibi kadına yaklaşır ve cinsel birleşmeyi sağlar. Özellikle kadın tarafından sevilen ve tercih edilen bir seks pozisyonudur. Sebebi ise zaten zor olan orgazmın en rahat gerçekleştiği pozisyonlardan birisidir. Bunun yanı sıra erkekler tarafından da sevilir, çünkü cinsel birleşmenin bir erkek için en kolay ve rahat olduğu seks pozisyonudur.
Kaynak: Meltem Kaya [email protected]

Bu haber 1169 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI