15 Temmuz şehidinin annesinden Sedat Peker'e çağrı...

“Bu konu Türkiye’yi başka bir yere taşır” Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in açıklamalarının ardından tartışmalarda yeni bir gelişme yaşandı...

15 Temmuz şehidinin annesinden Sedat Peker'e çağrı...
16 Temmuz 2021 - 10:06

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in açıklamalarının ardından tartışmalarda yeni bir gelişme yaşandı.

FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminde eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip şehit olan Nihal Olçok sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

Sedat Peker’e seslenen Olçok, Peker’in “Bu kişilere karşı bir soruşturma yapılamazken bizler 15 Temmuz şehitlerimizin ruhlarının mutlu olduğuna gerçekten inanabilir miyiz? Şehitlerimiz bu vatan için öldüler, bu haramiler milleti soysun diye değil” paylaşımına şu yanıtı verdi:

“Değiller sayın @sedat_peker, hadi gel birlikte ruhlarınız huzura erdirelim mi birader? Şu #15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım,ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim.”

İşte o paylaşım:

 

Odatv.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum