2024'te İzlenebilecek En İyi Türk Filmleri

Bu yazımızda sizinle Türk filmi izle serimizi paylaşacağız.

2024'te İzlenebilecek En İyi Türk Filmleri
24 Şubat 2024 - 18:51

 


Bu yazımızda sizinle Türk filmi izle serimizi paylaşacağız. 2024’te izlenebilecek en iyi filmler önerilerini sizinle paylaşıyoruz. Yeni yıla girmemizle beraber vizyona giren filmler şöyle:

Cem Karaca’nın Gözyaşları 

Türk filmi izle önerimiz Cem Karaca’nın Gözyaşları. Film adından da anlaşılacağı üzere 8 Şubat 2024 yılında hayata gözlerini yuman Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca’nın hayatını konu alıyor. Filmde usta sanatçıya İsmail Hacıoğlu hayat verecek. 8 Şubatta gösterime girecek olan bu filmin oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Buçe Buse Kahraman yer alıyor.

Kolpaçino 4 4’lük

İkinci sıradaki Türk filmi izle önerimizde ise Kolpaçino 4 4’lük yer alıyor. Serinin dördüncüsü olacak olan filmin başrolünde Şafak Sezer yer alıyor. Komediye doyacağınız filmde Şafak Sezer’in hayat verdiği Özgür karakterinin kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmasını konu alıyor. 

Lohusa

Üçüncü sıradaki Türk filmi izle önerimiz ise, Kıvanç Baruönü'nün yönettiği filmin başrolünde ise Gupse Özay’ın bulunduğu Lohusa filmi yer alıyor. Filmde, bebeklerini yeni kucaklarına alan anne ve babanın 40 gün boyunca başlarından geçen komik olayları anlatıyor.  Doğumdan sonra lohusa depresyonuna yakalanmayacağını düşünen Burcu’nun doğumdan sonra yaşadığı zorlu lohusa depresyonu sürecini izleyeceğiz.

Efsane

Dördüncü sıradaki Türk filmi önerimiz ise Efsane. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği filmin başrolüne ise Ahmet Kural hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise başta Ahmet Kural olmak üzere Cengiz Bozkurt, Şinasi Yurtsever, Serdar Gökhan, Ayhan Taş ve Sadi Celil Cengiz gibi oyuncular yer almakta. Film, Çorum’da şifa veren yoğurtlarıyla ün salmış ailenin etrafında gelişen hikayeyi konu alıyor.

Aşk Mevsimi

Beşinci sıradaki Türk filmi izle önerimiz ise başrolünü Dilan Çiçek Deniz ve  Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı Aşk Mevsimi. Filmde Şirin ve Ali Yaman’ın Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan romantik ve çalkantılı aşk hikayesini anlatıyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum