24 – 30 Haziran 2024 haftalık burç yorumları

 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları. 24 Haziran, 25 Haziran, 26 Haziran, 27 Haziran, 28 Haziran, 29 Haziran ve 30 Haziran tarihlerinde burçları neler bekliyor?

24 – 30 Haziran 2024 haftalık burç yorumları
24 Haziran 2024 - 08:53 - Güncelleme: 24 Haziran 2024 - 21:51

 

Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

 

koç burcu

Koç burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Sorumluluk alanlarınız gelecek kariyer hedefleriniz, toplum önündeki konumunuz ve başarınız olacak. Yeni alacağınız işler etki alanınızı genişletmeniz adına olumlu geri dönüşler üretebilir. Bir yanımız ailemiz, köklerimiz, geçmişimizle ilişkiliyken, diğer yanımız ekmeğini kazanmalısın, üstüne düşeni yapmalısın, bundan kaçamazsın diyor. Aslında bunlar birbiriyle iç içe geçen olgular. Evet eğer yuvamızda gerçekten kendimizi güvende hissetmek istiyorsak, geleceğimizi güvence altına almak durumundayız. Üstümüze düşen sorumlulukların bilincindeyiz.

Sorumluluklar kadar özgürlük de öne çıkıyor. Evet, hayat mücadelesi zor. Tabii ki dışarıda gereken mücadeleyi vereceğiz. Ancak sosyal hayatımızı da ihmal etmeyeceğiz. Arkadaşlarımızla olacağız. Yeni gelişmeleri takip edeceğiz. İdeallerimizi belirleyeceğiz. Sadece dokuz altı işe gidip gelmek değil, farklı bir şeyler yaparak, yetenekli olduğumuz konularda da kendimizi göstereceğiz. Belki de bu yolla ekmeğimizi kazanmayı da düşüneceğiz.

Bazı Koç burçları kariyer ve sosyal yaşamında zorlu bir dönem geçirebilir. Önümüzdeki günlerde, aile bireylerinin veya yöneticilerinin baskısını üzerinde hissetmen mümkün. Kariyerini gözden geçirebilir, iş değiştirebilir veya başarılı olmak için çok çalışabilirsin. Gerek özel hayatında gerek iş hayatında üstlendiğin sorumluluklar seni yıpratabilir. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bir tamamlanma, bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz.

Önemli bitişlerin önemli başlangıçlar getireceği bir dönemdesiniz. Çizgileri, nitelikleri belirgin hale gelen planlarınızın ve uygulamalarınızın son halini görebilirsiniz. Bu sayede izlediğiniz yol ile ilgili kararlarınızı da gözden geçirebilirsiniz. Kendinden emin duruşunuz, üstlerinizin dikkatinden kaçmayacaktır.

29 Haziran’da Satürn’ün balık burcunda geri hareketine başlaması sizde bazı travma ve korkuları tetikleyebilir. Kendinizi savunmasız hissedebilir ya da böyle hissettiğiniz durumlarda neler yaptığınızı düşünebilirsiniz. Süreci zorlaştırmamak, ilişkilerinize, ruhsal dengenize pürüz getirmemek adına çaba verdiğiniz konuların gidişatını görebilirsiniz. İyi niyetinizden vurulmaya devam etmemek için sizi hedef haline getiren davranışlarınızı bırakmalısınız. Bu retro, bu anlamda son olmasa da önemli bir çağrı niteliğindedir. Bu dönem, finansal konularda daha titiz bir planlama yapmayı ve harcamalarınızı daha dikkatli kontrol etmeyi gerektirebilir. Belirsizlikler ve gecikmeler yaşanabilir, bu yüzden iş planlarınızı esnek tutmak ve beklenmedik durumlara hazırlıklı olmak önemlidir.

 

boğa burcu

Boğa burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta kariyeriniz ile ilgili aldığınız eğitimler, yayıncılık veya yolculuklarla ilgili konular gündeminizde olacak. Alacağınız yeni eğitimler yaratıcılığınıza katkıda bulunacaktır. Dolunay, bizi bildik çevremizden uzaklara, daha iyi olanaklar, sağlam iş, güvenilir yaşam kurabilmek adına itekleyicidir. Kendi değerlerini, bildiği yolu tercih eden Boğalar için bu durum zor gibi gözükse de, aslında başarmak isteyenler için tabii ki olumludur. Sonuçta amacımız ayaklarımızın üzerinde durmak ise, neden daha iyisini bulmayalım.

Yolculuklar iş veya bir şeyleri yerli yerine koyabilmek adına yapılır. Yaşça büyük, tecrübeli insanlara danışılır. Zaten bu Dolunayın bir başka özelliği de, değişim arzumuzun, yenilikleri uygulama isteğimizin vurgulanışıdır. hayata bakışını gözden geçirmek durumunda kalabilirsin. Olaylara daha karamsar bir gözle bakman mümkün. Özellikle kardeşler, kuzenler, yaşadığın çevre ile ilgili konular, olayları ele alış biçimini değiştirmeni gerektirebilir.

Yüksek öğrenim ve yurt dışıyla ilgili konular sonuçlanabilir, gelişmeler tam olarak arzu ettiğin gibi olmayabilir. Bu dönemde hukuksal, eğitim, iletişim ve akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma ve bitiş yaşayabilirsiniz. Dil eğitimi, yurtdışı veya başka bir şehirde yaşamakla ilgili kriterleriniz, girişimleriniz son halini alabilir.

Bazı konularda son noktaya geldiğinizi düşünebilirsiniz. Bu da size gerçekler istekleriniz doğrultusunda harekete geçme dürtüsü katacaktır. Artık emek vermekten, çalışmaktan kaçınmamanız gerektiği gerçeğini kabulleniyorsunuz. Devletle ilgili işlemleriniz, hukuksal beklentileriniz çözüme kavuşabilir. Parasal anlamda da ise söz verilmiş ve hak edilmiş ödemelerinizi tahsil edebilirsiniz.

29 Haziran’da Satürn’ün geri hareketine başlamasıyla beraber sosyal yaşantınızda ön planda olan konuları ve insanları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Neye zaman harcadığınız, yatırımlarınızı nereye yönlendirdiğiniz, imkanları nasıl kullandığınız, imkan varken neler yapıp yapmadığınız sizin için önemli olacaktır. Yıkılan, zorlaşan hayallerden vazgeçmeden önce süreci takibe almanızda fayda var. Gözünüzden kaçan, haksızlığa uğradığınız durumlar yaşamış olabilirsiniz. Bu konuda ilahi destekler görmek söz konusu olabilir.

 

ikizler burcu

İkizler burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta ortaklaşa gelirler, borçlar ve krediler gündeminizde olacak. Bu konularda fevri davranmadığınız ve yeterince düşündüğünüz takdirde size olumlu geri dönüşler olabilir. Yeni yatırım fikirleri aklınıza gelebilir. Güvence, kazanç, kendimizi garanti altına almak, parasal konularda tutumlu davranmak kadar, başkalarıyla ilgili konularda da finansal anlamda sorumluluğa yöneleceğiz. Evet, biz paramızı idareli kullanmayı istiyoruz da, acaba muhasebemizi doğru yapıyor muyuz? Buna bakacağız.

Gerçekçi olmak gerekiyor. İlişkilerimizde ve yatırımlarda güven ve sağlamlık ilkesi çerçevesinde hareket edeceğiz. Kredi, borçlanma, iş ortaklıkları, partnerimizle olan durumumuza objektif anlamda bakmak zamanıdır. Finansal konular üzerinde ciddi bir baskı yaratabilir, kendini maddi anlamda kısıtlanmış hissedebilirsin. Özellikle başkalarıyla ortak kullandığın kaynakların idaresinde karşındaki insanlarla anlaşmazlıklar yaşaman mümkün.

Başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, ödemeler gibi konular hayatınızda çok daha görünür bir hale gelebilir. İş yatırımı yapmak, iş büyütmek veya iş yeri açmak için de güzel destekler alabilirsiniz. Finansal yetersizlikler seni ruhsal olarak da yıpratabilir. Harcamalarında disiplinli davranman bu süreci zararsız atlatmanı sağlayabilir.

Yeni finansal kaynaklar bulmak, düzenli bir çaba göstereceğiniz alanlarda yer almak isteyebilirsiniz. Psikolojik açıdan sizi yoran ve amacınızdan uzaklaştıran ilişkilere son veriyorsunuz. Sadece duygusal değil, aile ve çevrenizdeki insanlarla aranızda yeni mesafeler belirleyebilirsiniz.

Satürn’ün 29 Haziran’da Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte kariyerinizle ilgili seçimleriniz ve dönemeçleriniz mercek altına alınabilir. Parasal beklentileriniz emeğinizle doğru orantılı olmalıdır. Elinizden geleni gerçekten ve tam bir şekilde yaptıysanız gecikmiş ödemeleri ve haklarınızı temin edebilirsiniz. Bu konuyu cepte tutarak ama takılmadan işinize devam etmek önemli olacaktır. Kıskançlık, çekememezlik, yanıltıcı yönlendirmeler gibi konularla karşılaştıysanız bunların asıl kaynağını öğrenebilirsiniz. Öte yandan bu retro sizin için aile ve sosyal çevrenizle daha sağlam ve sağlam ilişkiler kurma fırsatı sunabilir. Bu da sizin için duygusal olarak daha tatmin edici bir deneyim sağlayabilir. Bu süreçte, geçmişten gelen dersleri ve deneyimleri değerlendirerek, daha sağlam bir temel üzerine inşa edebilirsiniz.

 

yengeç burcu

Yengeç burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkiler ve evlilik konularındaki sorumluluklarımız gündemimizde olacak. Ayrıca taşınma, yer değiştirme durumunuz olabilir, bunun için uğraşmanız gerekebilir, bazı Yengeçler borçlanabilirler. Duyarlı ve kıymetli olan her şeyimizi koruma altına almak isteğimiz bu dönemde bir hayli yoğun olsa da, bizim ilişki meselelerine daha ciddi, gerçekçi ve sorumluluklarımız çerçevesinde bakmamız gerekiyor.

Bizim isteklerimiz ve karşımızdakinin bakış açısı arasındaki farklılıklar zaman zaman sizi yoruyor olmalı. Bir kısım Yengeçler bu Dolunay döneminde, zorlanmakta oldukları ilişkilerini dikkatli bir şekilde gözden geçirerek artık yeter diyebilirler. Bazılarımız ise, ortaklaşa yaşam bilinciyle hareket ederek güçlerini birleştirmeyi, daha ciddi bir yol belirlemeyi tercih edebilirler.

Bugünlerde ne kadar zorlanırsan zorlan sorumluluklardan kaçmamalı, üstüne düşüne eksiksiz yerine getirmelisin. Ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlar bölümünde gerçekleşecek olan bu Dolunay bir takım sonlanmalara, bitişlere işaret ediyor. Olası kötü niyetli kişiler renklerini bu Dolunay zamanında daha çok belli edecekler.

Geçmişte yaşadıklarınız, hatalarınız ve mutluluklarınızdan çıkaracağınız dersler vereceğiniz kararlarda belirleyici olabilir. Bu süreç içerisinde duygularınızı doğru yönetmeniz, ilişkilerinizin gerçek yanlarına odaklanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kesin bir tavır sergilemek, atacağınız adımları da kesinleştirebilir. Önemli bitiş ve başlangıçlara hazırlıklı olmalısınız.

Satürn’ün 29 Haziran’da Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla beraber yüzleştiğiniz korkular, bunlar karşısındaki kararlarınızı değerlendirmeye alabilirsiniz. Korkmanın bir faydasının olmadığını, üzerine gitmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Bu süreçte, ilişkilerinizde daha sağlam temeller oluşturmak ve duygusal bağlarınızı güçlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Ancak, bu dönemde bazı zorluklar ve kısıtlamalar da olabilir. Belki de ilişkilerinizde daha fazla sabır ve emek gerekebilir.

 

aslan burcu

Aslan burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta iş ortamınız, günlük işleriniz ve sağlığınızla ilgili konular öne çıkıyor. Çalışma anlamında biraz daha yoğun ve enerji harcamanız gereken bir döneme girebilirsiniz. Geçmişin birikimleri, güvence, vatan sevgisi, sıla hasreti ve değerlerimizle bütünleşmiş gibiyiz. Günlük yaşamın ciddi biçimde düzenlenmesi, işlerimizin dikkatli şekilde yapılması ve bedensel anlamda güçlenmemiz gerekiyor. Bize ihtiyacı olan insanlar var. Hayat devam ediyor ve biz ayaklarımızın üzerinde dimdik durmalıyız.

Gerek evde gerek işte gündelik sorumlulukların artabilir, her zamankinden daha çok çalışman gerekebilir. Bu yoğun tempoda sağlığını ihmal etmemelisin. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. İşinizi, çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza biraz dikkat!

Günlük yaşantınızı önemli derecede etkileyecek gelişmeler kapınızı çalabilir. Bunlar birer sürpriz değil, emeklerinizin ve kurduğunuz sistemin getirileri olacaktır. Yer değişikliği, yeni sorumluluklarla ilgili konular karşınıza gelebilir. Değişmeye ve yeni kurallarla yaşamaya istekli olmalısınız. Bu sayede günlük hayatınızın akışını kontrol altında tutabilir, kazancınızı ve zamanınızı daha iyi yönetebilirsiniz.

Bu dönemde özellikle sağlığına dikkat etmelisin. Akrabalarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinle veya yakın akrabalarınla ilgili hastana süreçlerini canını sıkabilir. Çalışma ortamın ve iş hayatınla ilgili sorunlar gün ışığına çıkabilir. Çalıştığın ortamı değiştirmek durumunda kalabilirsin.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte aile içinde ya da içsel olarak sizi sıkıntıya sokan durumlarla ilgilenebilirsiniz. Bir çözüm bulma noktasında çabanız olmalıdır. Aksi halde sorunlara sorun eklemekten başka bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Sorumluluk almalısınız. Aldıysanız devam ettirmeli, geliştirmelisiniz. Almadıysanız zararın neresinden dönseniz iyidir diye düşünerek bir adım atmalısınız. Ekonomik sorunlar, anlaşmazlıklar, kıskançlıklar, sağlık problemleri gibi konularda en çok karşılaştığınız durumlar ve bunların kaynaklarına ulaşmaya çalışın. Satürn’ün bu hareketi, sizi geçmişteki deneyimlerinizle yüzleşmeye ve bunlardan ders çıkarmaya teşvik edebilir.

 

başak burcu

Başak burcu 24 – 30 Haziran haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Hobileriniz, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınız sorumluluk alanlarınız olacak bu hafta. Ayrıca iş yoğunluğunuz varsa eğitim hayatınız, yayınlarınız veya kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarla ilgili destekler görebileceğiniz bir dönem. Ciddi ve sorumluluk çerçevesi içinde çeşitli projelerde yer alabiliriz. Aşk hayatımızla ilgili konularda daha gerçekçi olabiliriz. İyi niyet de bir yere kadar değil mi? Güven istiyorsak, bunu bize sunabilecek kişiye yönelmeliyiz. Bazen dur demeyi, böyle gitmeyeceğini söyleyebiliriz. İlişkimizi veya tercihlerimizi ilerisi adına olacak şekilde düzenleyebiliriz.

Yaşamdan keyif almakta zorlanacağın, keyifleri sorumluluk haline dönüştüreceğin bir dönem. Romantik ilişkilerde duygularınla mantığın arasında kalabilir, bu nedenle ruhsal olarak yıpranabilirsin. Karşındaki insana duygularını anlatmakta zorlanabilir veya onun seni anlamadığını düşünebilirsin. Eğer hayatınızda biri var ise flört olarak onunla ilişkinizi ciddi bir boyuta ve sevgili olma yoluna taşıyıp taşımayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu dönemde hayatın keyifli taraflarına değil, görev ve sorumluluklarına odaklanabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Olayları duygularınla değil, mantığınla değerlendirebilirsin.

 

Duygularınızdan emin olduğunuzu fark ediyorsunuz. Bu da konuşmanızı, fikirlerinizi ve kriterlerinizi sunmanızı daha iyi sunmanızı sağlayacaktır. Çocuk sahibi iseniz, onların yaşantısını maddi ve sosyal açıdan garanti altına alacak yatırımlar yapabilirsiniz. Finansal konularda kendinizi güvende hissedeceğiniz, çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz fikirler üzerinde düşünebilirsiniz.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcundaki geri hareketine başlamasıyla ikili ilişkiler konusunda aldığınız kararlar ve bunların neticeleriyle ilgilenebilirsiniz. Netleştirmeye, oldurmaya çalıştığınız konularda daha fazla tek başınıza çabalamamalısınız. Bu konuda geçtiğimiz yıldan bu yana uğraş vererek, zorluklarla karşılaşarak tecrübe ettiğiniz durumları yeniden gözden geçirmelisiniz. Satürn’ün geri hareketi, size hedeflerinizi gözden geçirme ve daha sağlam temeller üzerine inşa etme fırsatı verebilir. Belki de daha önce göz ardı ettiğiniz veya hızlıca geçtiğiniz konuları tekrar ele almanız gerekebilir

 

terazi burcu

Terazi burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: İç dünyamıza yönelip, kendimizi şöyle bir gözden geçirip, güven duygumuzu başkalarına göre değil, kendimize göre inşa etmemiz gereken bir hafta. Gökyüzü bizi toparlanın ve canlanın diyerek adeta ikaz ediyor. Sorumluluk alanınız özel yaşamınız, eviniz, aileniz ve ebeveynleriniz. Eğlence ve hobileriniz, flörtünüz veya varsa çocuklarınız ile ilgili konular da gündeme gelebilir. Gayrimenkul yatırımı ile ilgili olumlu dönemler.

Bu dönemde yaşamsal konuları ilgilendiren kararlar alman söz konusu olabilir. Kariyerin, evin ve ailenle konular gündeme gelebilir. Aile bireylerinle yaşayacağın gerginlik seni yeni bir tutum takınmaya itebilir. Kariyerinle ilgili konularda emeklerinin karşılığı almak isteyebilirsin. Evlilik kararı alabilir, ev sahibi olmak için adım atabilirsin. Hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsin.

Evin, ailen veya kariyerinle ilgili önemli kararlar alabilirsin. Aldığın kararların gerçekçi ve hayata geçirilebilir olduğundan emin olmalısın. Hem evde hem iş yerinde son derece yorucu bir dönemden geçiyor olabilirsin, üzerinde ciddi bir baskı hissedebilirsin. Bu hissiyatın kararlarını etkilemesine izin vermemeli, sorumluluklarından kaçmamalısın.

Taşınma, ev düzenlemeleri, ev içi kurallarınız, evlilik beklentilerinizle ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Kontrolü ve inisiyatifi elinize alacağınız bir süreç olabilir. Zaman zaman zıtlıklar yaşasanız da aile büyüklerinizin maddi ve manevi destekleriyle isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bugüne kadarki tutumlarınızın karşılıklarını görebilirsiniz.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla sağlığınız ve bunu etkileyen durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Alışkanlık ve bağımlılıklarınız, uyku düzeniniz, beslenme alışkanlıklarınız, ilaç ve takviyeleriniz konusunda bazı kontrollerden geçmeniz gerekebilir. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi yorgun hissediyor, yetersiz buluyorsanız kullandığınız ürünleri gözden geçirmelisiniz. Doktor kontrolünde hareket etmek iyileşmenin ve ne yapacağını bilmenin en önemli adımı olacaktır.

 

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 24 – 30 Haziran haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Dışarıda aradığımız güveni şimdi kendi içimizde yaratmanın vakti. Biz şimdi sadece bir şeylere adanmış bir ömür sürmek yerine, kendi gücümüze, bilgimize, tecrübelerimize güvenerek yol almalıyız. Vatanımız, topraklarımız kadar ailemiz, yakınlarımız, can bildiklerimiz de önemli. Yakınlarımızın sorunlarında yanlarında olmaya çalışacağız. İşimize gücümüze bakacağız. Sorumluluk alanınız eğitim, akrabalarınız, varsa kardeşleriniz ve yazışmalar gibi iletişimsel konularda olacak.

Yakın çevrenle ilişkilerini gözden geçireceğin bir dönemdesin. Hakkında olumsuz konuşan insanların varlığını fark edebilirsin, duyacağın şeyler canını sıkabilir. Duygu ve düşüncelerini anlatma zorlanabilir, kendini savunamayabilirsin. Özellikle kardeşler, kuzenler veya komşularla ilişkiler seni duygusal olarak yıpratabilir.

Bu dönemde çevrenizdeki insanlara hangi mesafede durmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Birlikte iş yapabileceğiniz, güveneceğiniz ve sizi bir yerlere taşıyabilecek insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına yapacağınız en büyük iyi bu olabilir. Ticari girişimlerinizin maddi getirileri gelebilir, alacaklarınızı tahsil edebilir, bundan sonra yol alacağınız işleri netleştirebilirsiniz.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla parasal ve duygusal konulardaki seçimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Gerçekten sizi tatmin etmeyen ama hayatınızda yer aldığı için de koparamadığınız bağlar konusunda net kararlar almalısınız. Bundan kaçındıkça zarar gördüğünüzü unutmadığınız takdirde benzer sorunların önüne geçmeniz kolaylaşacaktır. Bu geri hareket, özellikle ilişkilerde ve duygusal bağlantılarda bazı sınırların belirlenmesi gerektiğini işaret edebilir. Kendinizi daha fazla sorumluluk altında hissedebilir ve hayatınızın farklı alanlarında ciddiyetle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu süreç, sonunda derin bir içsel güç ve dayanıklılık kazanmanıza yardımcı olabilir.

 

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta gelirleriniz, sahip olduklarınız ve finansal konular gündeminizde olacak. Yeni yatırımlar, yeni gelir kaynakları için yaratıcı fikirler ön plana çıkabilir. Daha ciddi bir şekilde bütçemizi düzenleyeceğiz. Başımızın çaresine bakmak için ciddi işlere yönelmeli, projelere ağırlık vermeli, belki de girişimde bulunarak kendimizi güçlendirmeliyiz. Dolunayın yansıması altında duruma gerçekçi bir şekilde bakmak gerekiyor.

Kazancını arttırmak isteyebilirsin, bu konuda attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin. Yeteneklerini daha fazla para kazanmak için kullanmak isteyebilirsin. Verdiğin borçları geri alman da mümkün. Gelir gider dengenizi gözden geçirmek eksiklerinizi bulmanızı kolaylaştırabilir. Düşünerek ve emin olarak hareket etmek, kilit noktanız olacaktır.

Dolunay, kendini maddi açıdan güvensiz hissetmene neden olabilir. Önümüzdeki günlerde maddi kaynaklarınla ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsin. Kendini finansal olarak disipline etmende ve aşırıya kaçan harcamalar yapmaktan kaçınmanda yarar var. Üzerinde sahip olduğun yetenekleri paraya çevirmen konusunda bir baskı olabilir.

Finansal konular bu dönemde ilgi odağınız olacak. Kazançlarınızı arttırabilir, evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Alternatif para kazanma yolları arayabilir veya yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Gereksiz fuzuli harcamalardan uzak durun. Parasal açıdan kazançlı çıkacağınız günler başlıyor. Güvenli ve istikrarlı yatırımlar yapmak, iş gücünüzü arttırmak, değer verdiğiniz konular üzerinde çalışmak için tüm fırsatları değerlendirebilirsiniz.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla ev hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Geçim sorunları, evinizin ve ailenizin ihtiyaçları konusunda daha gerçekçi bir plana ve motivasyona ihtiyacınız olabilir. İyi niyet ve beklentiler, çabayla desteklenmelidir. Bu çabayı ne kadar doğru şekilde ve yerde verdiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Aile üyelerinizin fikirleri ve yaşadıkları bu konuda size yardımcı olabilir ya da siz fikirlerinizle ailenize destek verebilirsiniz. Taşınma, ev alma, satış işleri, evlilik, iş kurma gibi konularda kesin kararlar almanız gerekebilir.

 

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 24 – 30 Haziran haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Kendinize ait sorumlulukların farkında olmanız gerekiyor. Kimi oğlaklar bu dönemde sorunları ciddi manada ele alarak kontrolü sağlayacaklar. Buna göre karar verecekler. Bazı Oğlaklar artık pasif bir partner istemiyorlar. Fazla duygusal ancak ortaya bir şey koyamayan bir kişiyle olmaktan yana değiller. Çünkü yoruldular. Tek başıma olurum daha iyi veya ona göre bir tercihte bulunurum diyebilirsiniz. Çünkü zaten ihtiyaçlarınız var. Bir de fazladan kendime yük getiremem dersiniz. Sizin için dönüşümsel yeni kararlar, yeni başlangıçlar zamanı ve bu genel sağlığınızı, görünüşünüzü ve kariyerinizi etkileyecek konularda olabilir.

Hayatın pek çok alanında önemli netleşmelerin yaşanabileceği bir dönemden geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde bırakılmak istenilen duygusal bağımlılıklardan kurtulmak mümkün. Finansal konularda risk almamaya dikkat edilmeli. Burcunuzda gerçekleşen Dolunay, hayatınızda yeni bir dönemin habercisi olabilir. Hayatınızda bazı sonlanmalar ve bitişler yaşayabilirsiniz. Bu hayatınızda sorun olan konularla ilgili de olabilir. Aslında sizler için bir nevi tamamlanma süreci gibi olacak.

Evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, taşınma veya iş değiştirme gibi oldukça önemli konularda bir karar alabilirsin. Bu dönemde attığın adımların etkilerinin uzun soluklu olacağını unutmamalısın. Kendi bildiğin yoldan gitmek isteyeceksin ama karşındakileri sana uyum sağlamaları için fazla zorlamamalısın.

Mantıklı ve sürdürülebilir bir sonuca varan, amacınıza ulaştıran ve size kazanç sağlayacağınız yollar açan konularla, insanlarla yola devam edebilirsiniz. Bu kategoriye girmeyen her şey, herkesle vedalaşıyorsunuz. Bir süredir devam eden ilişkilerinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Kendinize yeni kurallar koyuyorsunuz. Yaşadıklarınız, yoğun iş tecrübeniz hem bedensel hem de mental olarak yorgun düşmenize neden olabilir.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcunda geri hareket etmesiyle kendinize daha gerçekçi hedefler koyma noktasında bir adım atabilirsiniz. Sosyal ve duygusal açıdan sizinle aynı frekansta olmayan insanlarla karşılaşabilir ya da yüzleşebilirsiniz. Gerçekliğini yolun başında öğrendiğiniz konular hakkında moralinizi bozmamalı, bu şansa güvenmelisiniz. İş görüşmeleri, yolculuklar, deniz yolculukları, iletişim ve ulaşım araçlarınız, teknolojik ürünler gibi konularda tedbirli olmanızda fayda var. Bu yöndeki beklentileriniz için bir b planınızın olması, yapmak istedikleriniz konusunda size yol gösterebilir.

 

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 24 – 30 Haziran haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Şimdi, hayatınıza bir çeki düzen vermek zorundasınız. Aksi takdirde karamsar, mesafeli ve oldukça katılaşabilirsiniz. Zorlayan aktiviteler yerine, şöyle bir geriye çekilip bedeninize bakmak ve psikolojik anlamda sizi güçlendirecek takviyelere ihtiyacınız var. Birkaç gün içinde şöyle gönlünüzce bir tatil yapmaya ne dersiniz? Kişisel ve genel sağlık konuları sizin için oldukça ön planda fakat bu dönemde biraz daha kendi içinize çekilip çalışmanız, sorumluluklarınıza odaklanmanız gerekebilir.

Sağlık sorunları, dedikodular veya düşmanlıklar gibi can sıkıcı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsin. Sorumlulukların altında ezilmiş gibi hissetmen mümkün. İçine kapanman ve depresif bir ruh haline bürünmen olası. Sırların açığa çıkması, seni yeni kararlar almaya zorlayabilir. Bu dönemde bir taraftan hayatını kontrol altına almak konusunda üzerinde ciddi bir baskı hissedebilir, diğer taraftan hiçbir şeye müdahale edemiyormuş, olaylar sana rağmen gelişiyormuş gibi hissedebilirsin. Belirsizlik seni her zamankinden daha fazla yıpratabilir ama bir müddet olayları akışına bırakmanda yarar var.

Bu dönemde çözümsüz sandığınız veya gerektiği gibi davranamadığınız konularda işiniz kolaylaşabilir. Bir işinizi tamamlamak, bir tedavi sürecine girmek, günlük yaşantınızı daha düzenli ve kurallı bir noktaya taşımak için harekete geçebilirsiniz. Hırsınıza, kötü niyetli kişilere odaklanmak yerine yaşam tarzınızı değiştirecek işlere zaman ayırmalısınız.

29 Haziran’da Satürn’ün Balık burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gelir gider dengenizi kurmak, korumakla ilgilenebilirsiniz. Hangi konularda açık verdiğinizi görmek harcamalarınızı yönetmek konusunda size fikir verebilir. Ödemelerinizi zamanında tamamlamak, kesinleştirilmeyen işler üzerinden plan yapmamak önemli olacaktır. Bazı para alışverişlerinin sizin tarafınızdan olumsuz sonuçlanması, artık dikkatli olmanız gerektiği noktasında bir uyarı olabilir. Bu uyarıları, sinyalleri görmezden gelmemek kandırılma, dolandırıcılık gibi sorunlar yaşamanızın önüne geçecektir.

 

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 24 – 30 Haziran haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Arkadaş grupları, proje grupları ve takımlar, ortak bir hedef için birlikte çalıştığınız insanlarla ilgili konular gündeminizde olacak. Gelecekle ilgili yeni fikirler gündeme gelebilir. Bu hafta aşk hayatınız, çocuklarınız ve özel yaşamınızla ilgili konulardaki hassasiyeti sonlandırıcı ve sizi toplumsal ilişkilere yöneltici etkiler söz konusu. Kimi Balıklar sessiz ortamları tercih edebilirler. Hem iş hem tatil diyenleriniz de olabilir. Fakat görünen o ki, ciddi ciddi arkadaşlıklarınızı, yaşamınızı, hedeflerinizi belirlemekten yanasınız.

Özellikle arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte arkadaş çevrenizi değiştirmeniz gerektiğini de fark edebilirsin. Gelecek hedeflerini gözden geçirebilir, daha gerçekçi hedefler belirlemek isteyebilirsin. İşten elde ettiğin kazançlarını arttırmak için adım atabilir, mesela zam isteyebilirsin. Çocuk sahibi olman da mümkün.

Hayatınızda yer alacak insanlara yeniden karar verebilirsiniz. Güvendiğiniz insanlarla güvenilir işler yapmak isteyebilirsiniz. Az ve öz insan kuralını hayatınıza uyarlıyorsunuz. Maddi getiri elde edeceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Zamanınızı, bilginizi ve kurduğunuz bağlantılarınızı faydalı işlere harcamak adına görüşmeler yapabilirsiniz.

 

29 Haziran’da Satürn’ün sizin burcunuzda retro hareketine başlamasıyla hayatınızda ilk sıraya koyduğunuz konuları değerlendirmeye alabilirsiniz. Çaba gösterdiğiniz konular, önemsedikleriniz size bazı geri dönüşler getirebilir. Evlilik, iş hayatı, ikili ilişkiler, sosyal konular gibi sizde anksiyete etkisi yaratan durumlara daha gerçekçi ve yapıcı bir gözle bakmalısınız. Büyümek adına büyük çaba gösterebilir ve bundan yorgun düşebilirsiniz. Ancak her şeyin değişeceği yer yorulmanıza rağmen devam ettiğiniz, doğru anladığınız yer olacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum