51 yaşındaki anne karnında kızının bebeğini taşıyor!

Çoğu anne, çocuklarına doğduklarında bir kez yaşam armağanını verir. Ama Illinois'li bir anne kızına o hediyeyi tekrar veriyor.

51 yaşındaki anne karnında kızının bebeğini taşıyor!
21 Ekim 2020 - 08:47

Nilüfer Şensöz / Dış Haberler / Medyafaresi.com1,311 gün. 476 enjeksiyon. 19 dondurulmuş embriyo. Yedi cerrahi prosedür. İki düşük. Bir ektopik gebelik. Sayısız gözyaşı. Bu, son dört yıldır Breanna Lockwood'un dünyası.


Breanna Lockwood ve kocası Aaron, 2016'da evlendikten sonra bir çocukları olmasını çok istedi. 29 yaşındaki Lockwood her zaman anne olmayı hayal etmişti. Ancak bir türlü çocuğu olmuyordu.


Ama çocuğu olması hayalinin gerçekleşmesine yardım edecek kişinin kendi annesi olacağını hiç düşünmemişti.


51 yaşındaki Julie Loving, Lockwood'un yıllarca doğurganlıkla mücadele ettiği kızının ilk çocuğunu taşıyor. Şimdi, çift, başkalarına ilham vermeyi umarak inanılmaz taşıyıcı annelik hikayesini paylaşıyor.


Çoğu anne, çocuklarına doğduklarında bir kez yaşam armağanını verir. Ancak Illinois'li bir anne, bebeğini taşıyarak kızına bu hediyeyi tekrar veriyor.

51 yaşındaki Julie Loving, kızı Breanna Lockwood'un taşıyıcı anne olarak yaklaşık 9 aylık hamile.


Lockwood'un doktoru ona ve kocasının taşıyıcı anneliğe bakmak isteyebileceği önerisini yaptı. Lockwood'un 51 yaşındaki annesi Loving taşıyıcı anne olmaya gönüllü oldu. Ama Lockwood ilk başta emin değildi.

Lockwood, "Anneme başta bu konuda hayır dedim ve sık sık onu geri çevirmeye devam ettim, çünkü annemin yaşı 51 ve menopoza girmişti" dedi.


Ancak birkaç test ve muayeneden sonra doktorlar, Lockwood'un annesi Loving'in taşıyıcı anne olmaya uygun olduğuna karar verdi.

Anne Loving, "Kızım başta benim deli olduğumu düşündü. Bu konuda gerçekten gergin değildim. Oldukça sağlıklıyım, 20'li yaşlarımdan daha sağlıklıyım" diye konuştu. Loving, iki kez Boston Maratonu koşucusu ve triatlet. Halihazırda iki çocuk annesi.


Loving, taşıyıcı anne olabileceğini düşündü ve özellikle de bunun kızı için ne kadar önemli olacağını biliyordu.


Lockwoods'un kız bebeği Kasım ayında doğacak. Doğana kadar, özverili bir şekilde onu dünyaya taşımayı teklif eden Büyükanne Loving ile birlikte kalacak. (Nilüfer Şensöz/Medyafaresi.com) 

YORUMLAR

  • 0 Yorum