Acun Ilıcalı'dan Sercan- Nisa yakınlaşmasına ilk yorum

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında sürpriz aşk iddiası gündeme geldi. Ünlüler takımında yarışan Sercan'ın gönüllüler takımında yarışan Nisa'dan hoşlandığı iddia edildi. Bu yakınlaşmaya Acun Ilıcalı'dan ilk yorum geldi.

Acun Ilıcalı'dan Sercan- Nisa yakınlaşmasına ilk yorum
08 Nisan 2020 - 20:21

Survivor 2020'de geçtiğimiz hafta Sercan ve Barış birbirine girmişti. Oyun sırasında bir hayli gerilen ikili arkadaşlarının araya girmesiyle sakinleşmişti.
2SIRRIMI VERDİN DEYİP BARIŞ İLE KAVGA ETTİ


  •  'SIRRIMI VERDİN' DEYİP BARIŞ İLE KAVGA ETTİ Sercan kavganın nedenini, ‘Barış'a daha önce bir sırrımı verdim. Barış bunu ada değiştirdiği zaman karşı tarafa söyledi’ sözleriyle açıklamıştı.
 

3BARDAKTAKİ DETAY


  •  BARDAKTAKİ DETAY İddiaya göre Sercan’ın büyük sırrı Nisa'dan hoşlanmasıydı... Sosyal medyada da bu olay büyük bir yankı uyandırırken Sercan'ın bardağındaki detay aşkı ele verdi. Sercan adada kullandığı bardağa S ve N harfini kazıdı.
4‘NİSA’YA KIYAMIYORUM, O YESİN’


  •  ‘NİSA’YA KIYAMIYORUM, O YESİN’ Bugün yayınlanan fragman dikkat çeken anlara sahne oldu. Açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralar ile sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan’ın Nisa’ya taptığı jest dikkatlerden kaçmadı.
 

5


  •  Nisa’nın teklifinden sonra kendi teklifini geri çeken Sercan,'Nisa'ya kıyamıyorum o yesin' dedi. Takım arkadaşlarının da açık artırmaya girmesini engelledi. Sercan’ın bu hareketi 'ikili arasında aşk mı var' sorusunu akıllara getirdi.
6ACUNDAN İLK YORUM


  •  ACUN'DAN İLK YORUM Acun Ilıcalı, bugün yaptığı canlı yayında bu konuyla ilgili şunları söyledi: Sercan’ın Nisa’ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisan’dan Sercan’a karşı bir ilgi var mı daha göremedik. Biz de sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem.
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum