Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı kararı!

Ocak ayına kadar... Rakipleri Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geçerek siyah-beyazlı kulübün 34. başkanı oldu.

Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı kararı!

Ocak ayına kadar... Rakipleri Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geçerek siyah-beyazlı kulübün 34. başkanı oldu.

Ahmet Nur Çebi'den Abdullah Avcı kararı!
21 Ekim 2019 - 08:40

 
 

   Çebi'nin konuşmalarının satır aralarında ise önemli mesajlar vardı...


   2
   •  

   Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş için değişimin başladığını ifade ederek, "Bu genel kurulda görev yapan divana, başkanına, tüm çalışan arkadaşlarıma ve benden desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Beşiktaş bugün yeni bir döneme, ufka açılmıştır.

   3
   •  

   Bir değişimin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş'ı her an yukarı taşımak isteyen bir süreç geçireceğiz. Önümüz aydınlık, parlak. Sizlere söz veriyoruz" dedi.


   4
   •  

   Beşiktaş Olağanüsü Seçimli Genel Kurul'da 5 bin 9 oy ile siyah beyazlı kulübün 34'üncü başkanı seçilen Ahmet Nur Çebi, oy sonuçlarının açıklanmasının ardından genel kurul üyelerine açıklamalarda bulundu.

   5ÇEBİ: ÖNÜMÜZ AYDINLIK
   •  

   ÇEBİ: ÖNÜMÜZ AYDINLIK 

   Beşiktaş'ın önünün aydınlık ve parlak olduğunu belirten Ahmet Nur Çebi, "Bu genel kurulda görev yapan, divana, başkanına ve tüm çalışan arkadaşlarıma ve benden desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Beşiktaş bugün yeni bir döneme, ufka açılmıştır.


   6
   •  

   Bir değişimin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş'ı her an yukarı taşımak isteyen bir süreç geçireceğiz.

   7
   •  

    Önümüz aydınlık, parlak. Sizlere söz veriyoruz. Beşiktaşın namusu, şerefi, bir kuruşu bize emanet. Zor günlerimizin yanında artık güzel günlerimiz olacak. Yarından itibaren güzel işler yapacağımıza söz veriyorum. Beşiktaş Genel Kurulu, bugün bindirilmiş kıtaların olmadığını, olamayacağını bir işe yaramayacağını ispatlamıştır. Oy veren de vermeyen de Beşiktaşlıdır.


   8
   •  

   Bundan sonra bu yolda tek başına yürümeyeceğiz. Taraftarla genel kurul üyeleri ile yöneticilerimizle beraber hareket edeceğiz. Herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş için mücadele edeceğiz" diye konuştu.

   9
   •  

   Çebi'nin A Spor'a verdiği röportajda ise dikkat çekici bir ayrıntı vardı.


   10
   •  

   Abdullah Avcı ile 'ocak ayına' kadar devam edeceklerini belirten Çebi, ocak ayında ise bir değerlendirme süreci olacağını ima etti.

   11OCAK AYINA KADAR BAŞARCAKTIR
   •  

   "OCAK AYINA KADAR BAŞARCAKTIR" 

   Çebi A Spor'a verdiği röportajda, "Hocam çok kıymetli, bunlar Türk sporu için kıymetli insanlar. Hocamın başarılı olacağını düşünüyorum. Başarılı olmazsa o da gereğini yapacaktır bu bana düşmez tek başıma. Karşılıklı bir değerlendirme olacaktır; ama ben hocayı hiç o noktada görmüyorum. Başaracaktır bu işi ocak ayına kadar." diye konuştu.


   12
   •  

   Çebi, "Abdullah Avcı'yı başarılı olarak görüyorum, başarabileceğine inanıyorum. Ocak ayına kadar tartışmasız hocam ile devam edeceğiz. O tarihe kadar başaracağına şüphem yok. Bir sıkıntı olursa zaten hocam gereğini yapacak kalitede, değerde bir hoca. Abdullah Avcı, Türk futbolunun değeridir, bizim için kıymetlidir. Kendisinin yapacağı değerlendirmeleri olacaktır" dedi.

   13

   Bu haber 506 defa okunmuştur.

   YORUMLAR

   • 0 Yorum