"AKP Fazla Sevinmesin"

Polat, ‘Sakin… her şey kontrol altında, sahada biz varız, Ronaldo sahadaysa endişe edecek bir şey yok’ diyoruz’ dedi

"AKP Fazla Sevinmesin"
18 Kasım 2022 - 14:58

BTP Sözcüsü Emre Polat, Altılı Masa’dan çıkan genişlememe kararını değerlendirdi.

Bu karara en çok AKP sevindi ama boşuna sevinmesin diyen BTP Sözcüsü Emre Polat, ‘Siyasette kavganın değil olgunluğun temsilcisi olan Bağımsız Türkiye Partisi, Türkiye’de genliğin ve toplumun umudu olmaya devam edecektir’ açıklamasında bulundu.

Toplantının ardından gözlerin üzerine çevrildiği BTP Lideri Hüseyin Baş’ın Ronaldo fotoğraflı ‘Sakin…’ tweetine gönderme yapan Polat, ‘Sakin… her şey kontrol altında, sahada biz varız, Ronaldo sahadaysa endişe edecek bir şey yok’ diyoruz’ dedi.

“İYİ Parti Genel Başkan Sayın Meral Akşener'e nezaketinden dolayı, ilk günden bizim çağrımızı, talebimizi gerekçeleriyle beraber altılı masaya iletmesi ve bize inanmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz’ diyen Polat şunları söyledi:

6’lı masadan böyle bir karar çıktı. Bu karara en çok sevinen kim derseniz, AKP iktidarı sevindi, ama boşuna sevinmesinler. Bağımsız Türkiye partisi 20 yıllık AKP iktidarının değişmesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Biz, Türkiye'de gençlerin ve gençlerle bu ülkenin ayağa kalkacağına inanan toplumun umudu olmaya devam edeceğiz. Bu seçimde oy kullanacak 7,5 milyon genç seçmen var ve biz onların umudunu asla kaybetmemesi gerektiğini düşünüyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum