Aysun Kayacı, "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?"

Hakan Ural’ın Kanal İstanbul ve Montrö yorumuna tepki yağdı. Ural'ın açıklamaları ile ilgili paylaşımda bulunan Aysun Kayacı, "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?" ifadesini kullandı.

Aysun Kayacı, "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?"
13 Nisan 2021 - 10:32

Hakan Ural, Montrö sözleşmesi ve Kanal İstanbul ile ilgili cümleleri ile tepki topladı. Daha önce "Dağdaki çobanla benim oyum bir olamaz" diyerek sansasyon yaratan eski manken ve oyuncu Aysun Kayacı da sosyal medya üzerinden bu konuda bir paylaşım yaptı.

Kayacı, sosyal medya hesabı Twitter'dan kendisiyle özdeşleşen bir sözü Hakan Ural için kullandı. Kayacı, "Hakan Ural'la benim oyum bir mi şimdi?" dediği tweeti on binlerce beğeni aldı.

HAKAN URAL'IN KANAL İSTANBUL VE MONTRÖ YORUMU

 

 

Hakan Ural yayında "Montrö yapıldığında boğazlardan 3000 gemi geçiyordu, Bugün bu rakam 50.000'i, 2023 de bu rakamın 86.000'i geçmesi bekleniyor. Ve tek kuruş para alamıyoruz, denetleyemiyoruz. 8 Milyar dolar üstü kaybımız var." ifadelerini kullandı.

Arkasından Kanal İstanbul'u yabancı büyük devletlerin de istemediğini iddia etti. Kanal İstanbul'la birlikte ülkenin gelirlerinin artacağını da söyledi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • özdemir mercankaya
    3 ay önce
    bir insan okumadan incelemeden yorum yapmamalıdır.hakan ural bırak açıklamayı uzmanlar yapsınlar.o konular senin boyunu aşar.biraz ukalalık yapmış.sen bilim adamı değilsin ilim adamı degilsin bu işlere sen hiç girme