Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı filminin fragmanı yayınlandı

“İstanbul için Son Çağrı” Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in paylaştığı, modern ilişkileri keyifli bir şekilde ele alan İstanbul İçin Son Çağrı’dan fragman yayınlandı. Uzun zaman sonra birlikte rol alan ikili 24 Kasım’da Netflix’te izleyicilerle buluşacak

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı filminin fragmanı yayınlandı
15 Kasım 2023 - 10:00

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat‘in paylaştığı, uzun süredir merakla beklenen Netflix filmi İstanbul İçin Son Çağrı‘nın resmi fragmanı yayınlandı. İzleyicileri New York sokaklarında keyif dolu bir yolculuğa çıkaracak olan film, ilişkilere dair de farklı bir bakış açısı sunuyor.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği ve 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık yer alırken senaryosu ise Nuran Evren Şit imzası taşıyor.

 

İstanbul İçin Son Çağrı hakkında

 

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.

Video – İstanbul İçin Son Çağrı fragmanı:


YORUMLAR

  • 0 Yorum