Bunu da Gördük: Yaralı Kedi Hastanenin Aciline Gitti

Şanlıurfa'da yaralı bir kedi Suruç Devlet Hastanesi'nin acil servisine gitti. Görevliler tarafından fark edilen kedinin ilk tedavisi burada yapıldı.

Bunu da Gördük: Yaralı Kedi Hastanenin Aciline Gitti
29 Ocak 2023 - 10:51 - Güncelleme: 30 Ocak 2023 - 10:23

'Arkadaşlarımıza bu canlıya olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, onları tebrik ediyorum'

'Arkadaşlarımıza bu canlıya olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, onları tebrik ediyorum'

Kedinin ilk tedavisi hastanede yapıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesi'ne götürüldü. Şanlıurfa'da Değişim'in haberine göre, ayağından ve başından yaralanan yavru bir kedi, hastanenin yolunu tuttu. Güvenlik kamerasına da yansıyan görüntülerde Suruç Devlet Hastanesi'ne giden kedi, acil servise girdi. Kediyi fark eden güvenlik görevlileri, bir kutuya koyarak acil serviste görevli doktorun odasına götürdü. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi burada yaptığı yavru kedi, çağrılan belediye ekiplerine teslim edildi. Yavru kediyi alan Suruç Belediyesi Boncuk Ekibi, tedavisine devam edilmek üzere Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesi'ne götürdü.

Sağlık ve güvenlik personelini duyarlılıkları için tebrik ettiğini söyleyen Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Necmi Eşiyok, “Acil servis girişine yavru bir kedi topallayarak geliyor. Görevli arkadaşlarımız da yaralı olduğunu görüyor. Müdahale edip gerekli pansumanlarını yaptıktan sonra belediye ekiplerine bilgi veriyorlar. Onlar da diğer süreçleri tamamlamak için gelip teslim alıyorlar. Arkadaşlarımıza bu canlıya olan duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, onları tebrik ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum