Cinsiyet değiştirmişti: Şoke eden bakirelik ve cinsel organ sorusu

İşte Benim Stilim adlı yarışma programınının katılımcılarından Neslihan Doğrusöz gündemden düşmüyor.

Cinsiyet değiştirmişti: Şoke eden bakirelik ve cinsel organ sorusu
16 Eylül 2023 - 11:23
 Armağan Çağlayan'ın çok ilgi çeken YouTube programının konuğu cinsiyet değiştiren ve Doruk Doğrusöz adını alan reality şov yıldızıydı. Doğrusöz, kendisine gelen tuhaf ve ilginç soruları anlattı.

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Neslihan Doğrusöz yarışmadan sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı olarak Doruk Doğrusöz adını aldı ve hayatına erkek olarak devam etmeye başladı.

doruk-dogrusoz1.jpg

Yakışıklığıyla gündemden düşmeyen Doruk Doğrusöz, Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programının konuğu oldu.

Doruk Doğrusöz takipçilerinden kendisine gelen bakirelik ve erkek cinsel organ sorularını anlattı. Doğrusöz yaşadığı şoku anlattı.

Cinsiyet değişimiyle ilgili "Benim için zor bir karar değildi. Benim kendimle ilgili bir savaşım vardı aslında hayatta, kimseyle yoktu. Benim ruhumla bedenimi bütünleştirmem gerekiyordu" diyen Doruk Doğrusöz hayatına dair yaşadıklarını açık açık anlattı.

doruk.jpg

BİR AYAĞA KALK GÖSTER...

Doruk Doğrusöz cinsiyet değişimi sonrası kendisine gelen sorulara dair de konuştu. "Bir ara röportaj için geldiler, spor salonunda yapalım dediler" diyerek yaşadığı şoke eden bir olay anlatan Doğrusöz şunları söyledi:

"Doruk diyolar, bi kalk bakalım ne yapıyorsun, falan. Bir karnına bakalım, bir koluna bakalım diyorlar. Ayağa kalkıyorum, karnımı gösteriyorum. Bana kalkamadan önce sordukları soru 'bir erkeğe ait cinsel organın var mıydı cinsiyet değiştirmeden önce?' sorusuydu. İkinci soru da bana ayağa kalk diyorlar ama sanki ben o ilk soruya cevap veriyormuşum gibi o taraf kesilmiş ve ben ayağa kalkıyormuşum gibi gösterdiler. Aslında çok kötü karelerle karşılaştım."

doruk-dogrusoz5.jpg

BAKİRELİK SORUSU

Kendisine sorulan bu soru karşısında şaşkınlığını üstünden atamayan Doğrusöz "Benim karşıma geçip cinsiyet değiştirmeden önce bakire miydin diye sordular" dedi.

doruk-dogrusoz15.jpg

Duydukları karşısında şoke olan Doruk Doğrusöz sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu zaten doğuştan kadın olan birine bile sorulmaz, sorulmamalı. Büyük bir ayıptır. Diyorum ki benim hayatıma hiçbir zaman bir erkek falan girmedi. Bir erkek için böyle bir şey nasıl 'don't'sa, benim için de böyle imkansız bir durumdu. Olsaydı ben zaten kendimi asardım. O kadar olduğu için ben cinsiyet değişimi yaptım."

YORUMLAR

  • 0 Yorum