Ezgi Mola'nın 6 yıllık kabusu: Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim!

Ezgi Mola, birlikte bir reklamda oynadığı 6 yıldır kendisini taciz eden Kemal K.’den şikayetçi oldu: ‘Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim!’

Ezgi Mola'nın 6 yıllık kabusu: Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim!
26 Ocak 2022 - 17:04

Bir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Masumlar Apartmanı’ adlı dizide rol alan Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri müzisyen Kemal K.’den 6 yıldır kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.

Savcılık, “Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim” diyen Mola’yı haklı buldu.

 

Oyuncu Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri müzisyen Kemal K.’den 6 yıldır kendisini tehdit ve tacize maruz bıraktığı iddiasıyla şikâyetçi oldu.

Mola’nın iddiasına göre, 2016 yılında bir oyununa gelen Kemal K., kendisini tanıttı ve çiçek verdi. Kemal K., o günden sonra Ezgi Mola’nın tüm oyunlarına gelmeye başladı.

 

“Benden ne istiyorsun?”

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; bir gün oyuncunun yeniden karşısına çıkan Kemal K., “Bir şey konuşmak istiyorum” dedi. Ezgi Mola “Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz?” diyerek tersledi.

YALNIZCA 2 AY UZAKLAŞTIRMA KARARI

K., iddiaya göre Ezgi Mola otomobile bindiğinde üzerine doğru yürüyerek, “Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin” diyerek kaportayı tekmeledi.

 

Savcılık, “Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim” diyen Ezgi Mola’yı haklı bularak Kemal K.’ye iki ay uzaklaştırma kararı verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum