Fazıl Say ile evliliklerini noktalayan Ece Dağıstan

Bize böyle bir son yazmam lazımdı; çok güzeldi, hepsi hikâyeydi...

Fazıl Say ile evliliklerini noktalayan Ece Dağıstan
01 Aralık 2022 - 10:10

Üç yıl önce nikâh masasına oturduğu Ece Dağıstan ile müzisyen Fazıl Say boşandıklarını duyurdu.  Dağıstan, Instagram hesabından yaptığı, Say ile fotoğraflarının olduğu duygusal paylaşımda, "Kendime tutmak zorunda olduğum tek sözüm vardı, o sebeple bize böyle bir son yazmam lazımdı; çok güzeldi, hepsi hikâyeydi..." dedi. 

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, piyanist eşi Ece Dağıstan 2019 yılında İtalya’nın Milano kentinde nikâh masasına oturmuştu. Say, bugün Dağıstan ile boşandıklarını açıkladı.

Fazıl Say, "Çok üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile...." paylaşımını yaparken Ece Dağıstan da sosyal medya hesabından şu satırları yazdı: 

"Hikayenin içinde ilk görüşte aşk vardı, yıllarca hayalini kurmak vardı, uzun yıllar bekleyip denemek yanılmak yine denemek vardı, dinlemek vardı, eğlenmek ağlamak saçmalamak vardı...şaşırtmak vardı, öğrenmek öğretmek, el ele yürümeyi istemek , korumak kıyamamak, saçını taramak vardı, tam kızacakken gülmek vardı...tüm anılarımızı cam kutularda saklamak vardı...elimden gelenin de iyisini becermeyi istemem vardı... Ama kendime tutmak zorunda olduğum tek sözüm vardı, o sebeple bize böyle bir son yazmam lazımdı...çok güzeldi , hepsi hikayeydi..."
 

 
TIKLAYIN | Fazıl Say ile Ece Dağıstan boşandı

YORUMLAR

  • 0 Yorum