İbiza'da Plaj Partisinde Bir Gecede 250 Bin Dolar Harcayan Sosyetik Türk Zengin Kim?

Takvim Gazetesi yazarı Ufuk Özcan tatil adası Ibiza’ya giden bir Türk iş adamının 12 saatte 250 bin dolar harcadığını yazdı.

İbiza'da Plaj Partisinde Bir Gecede 250 Bin Dolar Harcayan Sosyetik Türk Zengin Kim?
08 Ağustos 2022 - 22:01

Takvim Gazetesi Yazarı Ufuk Özcan, bugünkü köşe yazısında bir Türk işadamının arkadaşları ile birlikte Ibiza adasında gittiği tatilin detaylarını kaleme aldı.

Yazısında işadamından İsim vermeden bahseden Özcan, işadamının 12 saat içerisinde 250 bin dolar, TL kuru ile 4 milyon 500 bin lira harcadığını öne sürdü.

Ayrıca işadamının tuttuğu DJ arkasındaki locanın fiyatının da 100 bin dolar belirten Ufuk Özcan, “Yani biz artık "Bodrum, Çeşme pahalı" demeyelim” ifadelerini kullandı.

Ufuk Özcan’ın yazısı şöyle:

“GEÇTİĞİMİZ hafta İspanya'nın tatil adası İbiza'da birçok DJ'in yer aldığı partiler düzenlendi. Tabii bu partilere yine en çok rağbet gösterenler arasında Türkler de yer almış. İbiza'da başını nereye çevirsen bir Türk'e rastlamak mümkünmüş.

Ben de merak edip araştırdım. Tabii bizim buradaki fiyatlar ile İbiza'nın fiyatlarını karşılaştırmamız yanlış. Çünkü dünyanın en pahalı tatil yerleri arasında ve dünya jetseti, üç ayını neredeyse burada geçiriyor.

Neyse gelelim konumuza. Biliyorsunuz parti yapılan mekanların en önemli yeri DJ arkasındaki localar oluyor.

Buralarda bulunan bir loca 100 bin Dolar'dan satılıyormuş. Çok ünlü bir sosyetiğimiz, bu localardan birini 100 bin Dolar verip tutmuş. Bizim sosyetik ve arkadaşları, üç saat kaldıkları eğlence mekanından hızlarını alamayıp başka bir mekana daha gitmişler. Toplam 12 saat boyunca iki ayrı mekanda arkadaşlarıyla eğlenen sosyetik, 250 bin dolar yani yaklaşık 4 milyon 500 bin Türk lirası harcamış. Yani biz artık "Bodrum, Çeşme pahalı" demeyelim...

İbiza, özellikle eğlence tutkunları için bir numaralı tatil adreslerinden.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum