Kadıköy'de eğlence mekanına kurşun yağdıran şahıs kamerada

Kadıköy’de eğlence mekanında rahatsızlık veren 2 kişi işletme personelleri tarafından dışarı çıkarıldı.

Kadıköy'de eğlence mekanına kurşun yağdıran şahıs kamerada
08 Temmuz 2024 - 09:05

Yaşanan arbedenin ardından olay yerinden ayrılan şahıslar tekrar gelerek işletmeye kurşun yağdırdı. Olayda konu ile ilgisi olmayan bir kişi yaralandı. Saldırgan adli makamlarca serbest bırakıldı. Saldırı anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Geçtiğimiz Cuma günü Kadıköy’de eğlence mekanında rahatsızlık verdiği iddia edilen 2 şahıs işletme personelleri tarafından dışarı çıkarıldı. Şahıslar ve personeller arasında sokak üzerinde arbede çıktı. Olay yerinden ayrılan şahıslar eğlence mekanına tekrar gelerek kurşun yağdırdı. Konu ile ilgili yakalanan şüpheli şahıs, yürütülen tahkikat işlemlerinin ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.

OLAY ANI KAMERADA

İşyeri çalışanı tarafından diğer müşterilere rahatsızlık vermeleri sebebiyle iki şahsın dışarı çıkarıldığı, bu esnada aralarında çıkan tartışma sonucunda arbede yaşandığı ve şahısların olay yerinden uzaklaştıkları belirtildi.

Bir süre sonra olay yerine tekrar dönen şüpheli şahıslardan birinin işyerine doğru silah ile ateş ettiği ve daha sonra ticari taksi ile olay yerinden uzaklaştığı tespit edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum