Kadınları Baştan Çıkarabileceğiniz 11 Zevk Noktası

İyi bir sek*s için gerekli olan şey partneri doğru bir şekilde tahrik edebilmektir.

Kadınları Baştan Çıkarabileceğiniz 11 Zevk Noktası

İyi bir sek*s için gerekli olan şey partneri doğru bir şekilde tahrik edebilmektir.

Kadınları Baştan Çıkarabileceğiniz 11 Zevk Noktası
26 Ocak 2019 - 10:46

İyi bir sek*sin ilişkiyi güçlendirmesi, sağlık açısından faydaları, hayata karşı daha güçlü bir motivasyon sağlaması gibi birçok faydası vardır.

 

Sek*sin iyi olması için de uygulanabilecek basit ve etkili bazı püf noktası bulunuyor. Biz de bu püf noktalarından biri olan, vücutta zevk alınan noktaların anlaşılması üzerine biraz durmak istedik.

İyi bir sek*s için gerekli olan şey partneri doğru bir şekilde tahrik edebilmektir. Partenerinizi hızlı bir şekilde tahrik etmenizi kolaylaştırmak için aşağıdaki listeyi okuyabilirsiniz.

1. Kli*toris

 

Kli*toris kadınlar için en güçlü etkiye sahip zevk noktalarından biridir. Klit*orisin kadın cinselliğinin merkezi olduğu bile söylenir.

Klit*orisi doğru bir şekilde uyarmayı başaran kişi, kadının defalarca orga*zm olmasını sağlayabilir.

Vaj*inanın üst kısmında bulunan küçük bir çıkıntı olan klit*orisin büyük bir hazzın kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. Klit*orisi uyarırken sabırlı, yavaş ve nazik olmanız uyarılmayı kolaylaştıracaktır.

2. G bölgesi

Yine çok sık duyulan ama nerede olduğu birçok kişi tarafından bilinmeyen G noktasına gelelim.

Vaj*inanın girişinden 4 cm kadar sonra olduğu söyleniyor. Bu nokta aynı zamanda kadınların prostat noktası bu sebeple de dokunulduğunda kadına büyük bir haz veriyor.

3. U Noktası

 

Vaj*inanın üst bölümünde yer alan ve idrar noktasının iki yanını oluşturan bu bölgeye dokunulması bazı kadınlar için büyük bir haz kaynağıdır.

Özellikle pen*isin U noktasına dokunması bir kadını tahrik edecek şeylerden biridir.

4. Kalçalar

Kadının en hassas bölgelerinden biri olan kalçalar ise uyarılmaya oldukça yatkın bir bölgedir. Partnerinizi öperken ellerinizi kalçasında nazikçe gezdirebilirsiniz. Kalçalar uyarılma sonrasında sertlikten hoşlanır.

5. Dudaklar

Ön sevişme sırasında bir kadının dudaklarına nasıl dokunulduğu önemlidir. Yumuşak dokunuşlar ve ıslak öpücükler ile tahrik edici olabilirsiniz.

Sinir uçlarının yoğun olduğu bu bölgede kendinizi hissettirmeniz seviştiğiniz kadını tahrik edecektir.

Yalnızca ön sevişme sırasında değil, sek*s anında da partnerinizi öperek sek*si daha ateşli hale getirebilirsiniz.

6. Boyun ve kulaklar

Boyun ve kulaklar sinir uçlarının yoğun olduğu bölgelerdendir. Bu zevk noktalarını hafif dokunuşlarınızla, küçük öpücükleriniz ya da sıcak nefesinizle uyarabilir kadınınızı baştan çıkarabilirsiniz.

Ön sevişme sırasında oldukça uyarıcı olan boyun bölgesinde ise dilinizi kullanmaktan çekinmemelisiniz.

7. Ense ve sırt

Ateşli bir şekilde sevişme için karşınızdaki kadını olabildiğince çok tahrik etmek isteyeceksiniz. Bir kadını tahrik etmenin en önemli yollarından biri ense ve sırttan geçer.

Partnerinizin ensesinden başlayarak beline kadar olan kısmına ıslak öpücükler kondurarak ön sevişmeyi daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Sırtına yavaşça masaj yapabilir, daha da önemlisi nefesinizi bu bölgeye verebilirsiniz. Bundan sonrası oldukça hızlı ve ateşli olacaktır.

8. Bacak içleri

Vaj*inaya olan yakınlığı sebebiyle barındırdığı bol miktarda sinir ucu, bacak içlerini kadınların zevk aldığı noktalardan biri haline getiriyor.

Parmaklarınızla aşağıdan başlayarak vaj*inaya doğru yapacağınız hafif dokunuşlar ise karşınızdaki kadının tahrik olmasına sebep olacaktır.

9. Kasıklar

Kasıklar da vaj*inaya olan yakınlığı sebebiyle kadınlar için oldukça uyarıcı bir zevk noktasıdır. Parmaklarınızı bu bölgede gezdirebilir, küçük öpücükler kondurabilir ve yalayabilirsiniz.

10. Göğüsler ve göğüs uçları

Bir kadının göğüslerini okşadığınızda vücudu onu rahatlatan oksitosin hormonunu üretir. Rahatlamış olan kadının sevişirken alacağı haz da artacaktır.

Göğüs uçlarına gelecek olursak, sevişme sırasında kadının tatlı bir acı duyduğu ve aynı zamanda tahrik olduğu bir zevk noktasıdır.

11. Kafa derisi

Kadınların birçoğu saçlarıyla oynanmasını ister çünkü kafa derisinde bulunan çok fazla sinir ucu vardır. Parmaklarınızla yapacağınız hafif bir masaj partnerinizi tahrik edebilir.

 

Kaynak: /listelist.com/

Bu haber 2532 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum