Kadınların kaçınması gereken ilişki hataları

Eğer ilişkinizin geleceğe dair bir şansa sahip olmasını istiyorsanız bazı faktörlere engel olmalısınız.

Kadınların kaçınması gereken ilişki hataları

Eğer ilişkinizin geleceğe dair bir şansa sahip olmasını istiyorsanız bazı faktörlere engel olmalısınız.

Kadınların kaçınması gereken ilişki hataları
07 Ağustos 2019 - 19:32

 

Bazıları ilişkinin başında gelişir, bazıları ilerleyen zamanlarda şekillenir. Daha önceki ilişkilerinizde bu hatalara düşmüş olmak sizi endişelendirmesin. Her gün, yeni bir gündür ve taze başlangıçlar için asla geç değildir!

 

Çok hızlı ilerlemek

Bir ilişkinin başında düşülecek en büyük hatalardan biri çok hızlı ilerlemek olacaktır. Bir adamdan hoşlanıp hoşlanmadığınızı anlamak için kendinize zaman tanıyın. Gerçek karakteri, yeni tanıştığınızda size yansıttığından çok daha farklı olabilir. İlişkinizin doğal gelişimini engellemeyin, ne kendinizi ne de karşınızdaki insanı zorlamayın. Eğer şu an hızlı gittiğinizi fark ederseniz, hala yavaşlayıp, işleri ağırdan alabileceğinizi unutmayın.


 • 2
  6

  Onu tüm dünyanız yapmak

  Çoğu kadın zaman zaman bu hataya düşmeye meyillidir. İşe yaramayacağını henüz öğrenmediyseniz, bir de biz söyleyelim. Kendinizi ilişkinizin içinde kaybetmek istemezsiniz. Ailenizden, arkadaşlarınızdan, hobilerinizden ödün vermemelisiniz. Birbirinizi ne kadar seviyor olursanız olun, kendi kişiliklerinize ihtiyacınız var.


 • 3
  6

  Sosyal medya üzerinden taciz etmek

  Sevgiliniz sizi sinirlendirecek bir şey yaptı ve yaptığı şeyi, sizi ne kadar sinirlendirdiğini / kırdığını herkesin bilmesini istiyorsunuz. Bunu yapmayın, hiç de iyi bir fikir değil! Bu durum o an sizi rahatlatabilir ama barıştıktan sonra pişmanlık duyacaksınızdır. Bu saldırı sadece onun hislerini incitmez, ilişkinizi de negatif bir ışığa boyar.


 • 4
  6

  Sevmediğiniz arkadaşlarına ya da aile bireylerine kaba davranmak

  Herkesi sevmek zorunda değilsiniz ve erkek arkadaşınızın arkadaşları ya da aile bireyleri de buna dahil. Belki baskıcı, kaba ya da irrite ediciler. Hoşlanmayın ama asla kaba davranmayın. Eğer gerçekten düşündüğünüz gibi insanlarsa ve size kötü davranıyorlarsa, erkek arkadaşınız bunu zamanla kendiliğinden fark edecektir.  


 • 5
  6

  Nezaket göstermemek

  Düşmesi çok kolay bir hatadır. En kötü yanlarımızı genellikle en çok sevdiğimiz insanlara gösteririz. Ama bu aslında çok da iyi bir fikir değil. Çok sevdiğiniz insanlar, yeryüzündeki herkesten daha fazla nezaket ve şefkat hak ederler. Eğer bu mücadelesini verdiğiniz bir şeyse, aşabileceğinizi ve iki taraf için de çok daha iyi olacağını bilmelisiniz.


 • 6
  6

  Her zaman sizin tavsiyelerinizi almasını beklemek

  Partnerinizle hayatınızda karşılaştığınız şeyleri konuşmak ve paylaşmak harikadır. Tavsiyelerde bulunabilmek de öyle. Ama eğer tavsiyenize uymuyorsa, bundan alınmamalısınız. İkinizin farklı bireyler olduğunu ve olaylara / hayata farklı açılardan bakabileceğinizi asla aklınızdan çıkarmayın. Tavsiyeniz ona uymayabilir ve bunda hiçbir sakınca yoktur.Bu haber 1306 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 0 Yorum