Mesut Özil yolcu: Bakın nereye transfer oluyor

Özil, geçen aylarda Katar’a gitmiş bu görüntüler sonrasında transfer haberlerine menajeri, “Katar’a kendi ticari işleri ve sponsorluk görüşmeleri için gitti” açıklamasını yapmıştı..

Mesut Özil yolcu: Bakın nereye transfer oluyor
22 Ekim 2021 - 20:59

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özil son dönemde kamuoyunda çokça tartışılmaya başladı. 

Teknik Direktör Vitor Pereira ile araları kötü olduğuna dair sürekli haberler çıkan Özil son olarak dün gece oyundan alınınca saha kenarındaki su şişelerini tekmelemesi iddiaları haklı çıkardı. Daha önce Özil ile Pereira’nın soyunma odasında kavga ettikleri kamuoyuna yansımıştı.  Real Madrid ve Arsenal’de 4-2-3-1 oynamaya alışmış Mesut Özil'in 3-4-3 sistemi konusunda da Pereira’yı eleştirdiği konuşuluyordu.

Özil de dünkü hareketi sonrasında, "Dün akşam oyundan çıkarken gösterdiğim tepki, oyun içindeki tansiyon ve kolay kazanmamız gereken önemli bir maçla alakalıydı. Asla kimseyi hedef almadım, yine de bu görüntüleri vermemeliydim" açıklamasını yaptı. 

Tam da bu sırada dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Özil’in takımdan ayrılacağı belirtildi. Yıldız oyuncunun Süper Lig devre arasında Katar liginde bir takıma transfer olacağı öğrenildi. 

Özil, geçen aylarda Katar’a gitmiş bu görüntüler sonrasında transfer haberlerine menajeri, “Katar’a kendi ticari işleri ve sponsorluk görüşmeleri için gitti” açıklamasını yapmıştı. 

Katar sermayesinin son dönemde futbola ilgisi Paris Saint Germain ve beIN Sports’un sahibi Nasser Al-Khelaifi’nin futbola girmesiyle yükselişe geçmişti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum