Müsavat Dervişoğlu'ndan 'Akşener' uyarısı! 'Gözünün yaşına bakmayacağız…'

İYİ Parti lideri Müsavat Dervişoğlu’nun milletvekilleri ve il başkanlarıyla yaptığı toplantıda ‘Meral Akşener’ uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, partisinin milletvekilleri ve il başkanlarıyla kapalı grup toplantısı yaptı.

Müsavat Dervişoğlu'ndan 'Akşener' uyarısı! 'Gözünün yaşına bakmayacağız…'
13 Haziran 2024 - 11:14

Toplantının gündeminde partinin kurucu genel başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyareti ve ardından yapılan açıklamalar ile eleştiriler vardı.

Duvar'dan Ceren Bayar'ın haberine göre, Dervişoğlu, “Kim olursa olsun genel başkanımız ve parti politikaları konusunda boş ve yanlış ifadeler kullananların gözünün yaşına bakmayacağız” mesajı verdi. Akşener’le ilgili açıklamalarında dikkatli olmaları konusunda milletvekilleri ve partilileri uyaran Dervişoğlu, ‘vefa’ vurgusu yaptı. Dervişoğlu, Akşener hakkında eleştiri sınırlarını aşan değerlendirmeler yapılmamasını istedi.

Partinin dününe sahip çıkılması, bugününde de parti ve Türkiye için mücadele edilmesi gerektiğini belirten Dervişoğlu, “Bunu yapmayanların partide yeri yok, kapı orada” dedi.Akşener'den İYİ Parti'ye sürpriz istek! Yazı ile talep ettiAkşener'den İYİ Parti'ye sürpriz istek! Yazı ile talep etti
Gündem
Kapalı grup toplantısında Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’un, Erdoğan görüşmesi nedeniyle eleştirdiği Akşener’in fotoğraflarının indirilmesini talep ettiği bilgisi kulislere yansımıştı. Uz toplantıda da bu görüşünü tekrarladı. Uz’un bu açıklamalarını öğrenen Akşener, İYİ Parti Genel Başkanlığı’na yazı göndererek, fotoğraflarının indirilmesini istedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum