Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı?

Evli bir adamla uzun süre birliktelik yaşadım" itirafında bulunan ünlü sunucu Öykü Serter, magazin gündemine bomba gibi düştü. Serter'in itirafı sonrası ünlü sunucunun yasak aşk yaşadığı kişinin medya patronu Levent Altınay olduğu iddia edildi.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı?
22 Kasım 2020 - 10:20
Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 1

Ünlü sunucu Öykü Serter, Armağan Çağlayan'ın 196Sekiz YouTube kanalının Gör Beni serisinde uzun süre evli bir erkekle birlikte olduğunu itiraf etti

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 2

Serter, "Medeni durumu ilişki yaşamaya müsait olmayan bir erkekle çok uzun süre birlikte oldum ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce yaşanmış ilişkiler vardı. Çok aşık olmuştum. Keşke bir yuvam olsa çocuğum olsa diye hayaller kuran bir kadındım ama bu hayal balonunu patlatıp yaşananları arkamda bırakıp gittim" ifadelerini kullandı.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 3

Ünlü sunucunun bomba itirafı sonrası ise sosyal medya ve kulislerde dedikodu kazanı kaynamaya başladı.Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 4

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 5

LEVENT ALTINAY KİMDİR?

Levent Altınay, dönemin prodüksiyon şirketi Senkron TV'nin sahibiydi. Senkron TV, kurulduğu zamanlarda dönemin reyting rekoru kıran projelerine imza atmıştı. Başarıya ulaşmış bilenen projesi Biri Bizi Gözetliyor (BBG) isimli reality şovdur.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 6

Öykü Serter, Levent Altınay ile bir dönem aşk yaşadı. O dönem evli olan Altınay'ın eşini daha önce birçok kez aldattığı ve bu yüzden evliliğinin çatırdadığı biliniyor.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 7

Senkron TV'nin sahibi Levent Altınay 2007 yılında eski sevgilisi Pelin Akad'ı 80 bin liraya maaşla şirketinde çalıştırırken, o dönem yeni birlikteliğe başladıkları Öykü Serter'le de seyahatlere çıkmıştı.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 8

Yine o dönem magazin medyasına yansıyan haberler arasında ATV'de yayınlanan 'Akademi Türkiye'nin sunucusu Öykü Serter ile yarışmanın jürisi Pelin Akad arasında canlı yayında yaşanan soğuk savaşın yaşandığı ve iki sunucunun Senkron TV'nin sahibi Levent Altınay'ın gönlüne girmek için rekabet ettiği iddia edilmişti.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 9

İddialara göre savaşı kazanan Pelin Akad Levent Altınay ile beraberlik yaşamıştı.

Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı evli medya patronu kim çıktı? - Sayfa 10

Öykü Serter'in Altınay ile Akad arasındaki ilişkinin bitmesinden kısa bir süre sonra ise yakın dostlarına "Bir gün burada ben kraliçe olacağım" dediği iddia edilmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum