Rıdvan Dilmen ve İBB atıştı

Rıdvan Dilmen canlı yayında yaptığı yorumlarda 3 Temmuz sürecine sözü getirerek, "İBB Başkanımız Ekrem Bey, STV'de Fenerbahçe'nin şike yaptığını söylemişti. Ama şimdi farklı düşünüyor sonuçta" ifadelerini kullandı...

Rıdvan Dilmen ve İBB atıştı
17 Ocak 2022 - 08:44 - Güncelleme: 17 Ocak 2022 - 20:40

Hatayspor-Galatasaray maçı sonrasında TRT Spor'da yorum yapan Rıdvan Dilmen, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef aldı.

Rıdvan Dilmen canlı yayında yaptığı yorumlarda 3 Temmuz şike kumpası sürecine sözü getirerek, "İBB Başkanımız Ekrem Bey, STV'de Fenerbahçe'nin şike yaptığını söylemişti. Ama şimdi farklı düşünüyor sonuçta" ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen'in bu yorumuna İBB'den çok sert bir yanıt geldi. İBB Sözcüsü Murat Ongun, Twitter'dan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Rıdvan Dilmen dün futbolun şeytanıydı bugün siyasetin şeytanı. Güzel ülkemizi siyasetin şeytanlarından kurtarmaya az kaldı."

RIDVAN DİLMEN NE SÖYLEDİ

Rıdvan Dilmen canlı yayında, 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe'nin Avrupa'ya gönderilmemesinde imzası olan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar üstünden konuyu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na getirdi.

Rıdvan Dilmen programda şu ifadeleri kullandı: 

"Mehmet Ali Aydınlar ile 4-5 sene konuşmadım. Fenerbahçe Avrupa'ya gitmedi, evet. Ama sonra Aziz Yıldırım döneminde kulübe sponsor oldu. Ali Koç döneminde de sponsor oldu. Acıbadem, Fenerbahçe ile çok fazla iş birliği yaptı. İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu da STV'de futbol yorumculuğu yapmıştı. Fenerbahçe'nin şike yaptığını söylemişti. Sonuçta o günkü düşünceleriyle aynı noktada değil tabii kii."

YORUMLAR

  • 0 Yorum