Sedat Peker, AKP'li Metin Külünk'le Telefon Görüşmesini Yayınladı!

Sedat Peker'in, AK Partili Metin Külünk'le görüşmesine ait olduğu öne sürülen ses kaydı Twitter'daki 'Deli Çavuş' hesabından yayınlandı.

Sedat Peker, AKP'li Metin Külünk'le Telefon Görüşmesini Yayınladı!
29 Haziran 2022 - 10:01 - Güncelleme: 29 Haziran 2022 - 20:59

Twitter'daki Deli Çavuş hesaptan, organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in, AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Metin Külünk ile görüşmesine ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı yayınlandı.

Sedat Peker, 'Uzun Çavuş' adlı hesaptan, Nedim Şener'in kendisine 'pislik' dediğini söylemiş, "Bu kelimeyi düzelt" demişti. Şener ise "Sana pislik demedim. Bir suç örgütü liderinden özür dilemem" yanıtını vermişti.

Tartışmanın devamında Sedat Peker, kendisine ait olduğu belirtilen Deli Çavuş hesabından, Nedim Şener'i etiketleyerek AKP MKYK üyesi Metin Külünk'le görüşmesine ait olduğunu iddia ettiği ses kayıtlarını yayınlayarak şu notu düştü:

"Daha önce senin sadece ismini duymuştum bu yüzden radarıma hiç girmedin. Ancak bu gün itibari ile radarıma girmiş bulunmaktasın. Yazdığın tweetleri okudum. Sana söyleyeceğim tek şey sen psikolojik hastasın. Ergenekon sürecinde ki yükü taşıyamamışsın. 

Ancak üzülme sen doğru adrese geldin. Ben Dr. Sedat seni de tedavi edeceğim. Ancak bir doktor olarak zamana ihtiyacım var. Senin hastalığın komplike bir durum. Aşırı kaygı, baskı, sonucunda oluşan bir paranoyan olduğun ilk teşhisim. Mutlu olman için günün anlam ve önemine binaen sana özel bir yayın hazırladım. (diğeri hafif kaldır diye.) Ben senin dediğin gibi bir adam olsaydım Tayyip Bey'in kara kutusu Metin Külünk'ün ricası üzerine Biden görüşmesi öncesi videoları durdurmazdım. Bu ses kayıtları da delilimdir. (tedavim devam edecek.)" 

Görüşmelerde Külünk olduğu iddia edilen kişinin, Peker’e Biden ve Erdoğan görüşmesinin önemini anlattığı, Peker’in ise Serhat ve Berat Albayrak kardeşlere Külünk üzerinden mesaj göndermesi yer alıyor.

1-) @nedimsener2010 daha önce senin sadece ismini duymuştum bu yüzden radarıma hiç girmedin. Ancak bu gün itibari ile radarıma girmiş bulunmaktasın. Yazdığın tweetleri okudum. Sana söyleyeceğim tek şey sen psikolojik hastasın. Ergenekon sürecinde ki yükü taşıyamamışsın.


Sohbetin tamamını Twitter'da oku

Haberin devamını okumak için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum