Sharon Stone: Yönetmen kucağına oturmamı istedi

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi

Sharon Stone: Yönetmen kucağına oturmamı istedi

62 yaşındaki oyuncu Sharon Stone sette maruz kaldığı tacizi itiraf etti: Yönetmen kucağına oturmamı istedi

Sharon Stone: Yönetmen kucağına oturmamı istedi
18 Eylül 2020 - 10:47

1992 yılında başrolünde yer aldığı Temel İçgüdü filmi ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu Sharon Stone, sinema sektöründe maruz kaldığı tacizi anlattı. Stone, “Yönetmen sahnede yön bulmam için kucağına oturmamı istedi" itirafında bulundu.


own & Country dergisinin ekim sayısının kapağına konuk olan Sharon Stone, çarpıcı açıklamalarda bulundu ve sinema sektöründe maruz kaldığı cinsel tacizi anlattı.


Stone, "Yönetmen sahnede yön bulmam için kucağına oturmamı istedi. Ona kucağına oturmayacağımı söyledim. Beni az kalsın karavana geri gönderecekti. İşler böyle işliyor" dedi.


Dergide aktarılana göre söz konusu olay, aktrisin "Para kazanma kabiliyetinin zirvesinde olduğu" bir dönemde gerçekleşti.


Stone'un kariyerindeki en çok parayı 2006 yapımı Temel İçgüdü 2 (Basic Instinct 2) filmiyle kazandığı ifade edildi. Ünlü oyuncu bu projeyle 13 milyon dolardan fazla para kazanmıştı.Temel İçgüdü serisiyle bir cinsel içerikli film ikonuna dönüşen Stone, "İnsanlar hala göğüslerimi görmek istiyor, 62 yaşındayım!" diye konuştu. Pensilvanyalı oyuncu 1990'lı yıllarda nasıl ün kazandığını ise şöyle açıkladı:"Sanırım insanların gerçekten bir seks sembolüne ihtiyacı vardı."


"Demek istediğim, öyle seksi olduğumu hiç düşünmemiştim. Temel İçgüdü'yü çektiğimde karanlık tarafımı keşfettim ve onunla arkadaş oldum. Kendi kendimden korkmamalıydım. Bence insanlar bunu seksi buluyor."


Marilyn Monroe'nun kariyeri boyunca neler hissettiğini çok iyi anladığını söyleyen Stone, sözlerini şöyle sürdürdü:"Bu Marilyn Monroe için çok zor olmuştu. Bus Stop ve The Misfits gibi gerçekten önemli filmler çekti. Ama yine de o şey olmaktan kurtulamadı."


Bu haber 767 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum