Survivor'da bir ilk! 3. ve 4. eleme adayı aynı gün belli oldu

Survivor'da kıran kırana geçen bir mücadele yaşandı. Heyecanın iyice doruklara çıktığı yarışmada Kırmızı Takım dokunulmazlığı kazanarak moral buldu ve Mavi Takım'dan bir isim gitme adayı oldu. Bu hafta ilk kez iki isim birden belirlendi.

Survivor'da bir ilk! 3. ve 4. eleme adayı aynı gün belli oldu
12 Mayıs 2024 - 10:41

Survivor All Star'da sona yaklaştıkça heyecan daha da arttı. Müthiş mücadelede bu sefer kazanan taraf Kırmızı Takım oldu. Mavi Takım'dan ise bir isim oylama ile gitme adayı olarak belirlendi. Diğer gitme adayı da haftanın en kötü performansı olan isim seçildi.


 
Survivor'da bir ilk! 3. ve 4. eleme adayı aynı gün belli oldu - Sayfa 2
 

PERFORMANSI EN DÜŞÜK İSİM ATAKAN

Haftanın en düşük performansı Sercan ama Sercan zaten aday olduğu için bir sonraki kötü performans olan Atakan üçüncü eleme adayı olarak çıktı. Atakan "İlk defa aday oldum. İnanılmaz bir performans gösteriyorum ama bu hafta düşüşteyim. Ama hikaye düşünce değil kalkamadığında bitiyor. İyi yarışmacılarla mücadele edeceğim. Benim sıfır çektiğim çok azdır, bu benim düştüğüm haftaydı. Elimizden geleni göstereceğiz düelloda" dedi.


 
Survivor'da bir ilk! 3. ve 4. eleme adayı aynı gün belli oldu - Sayfa 3

Büyük düşüş yaşayan Sercan ise "Ben mutlu olduğum zaman sevdiğim şeyleri yapmaktan keyif alırım. Kulüpte de prim olduğunda daha da motive olurum. Neden oyun alamadığımı bilmiyorum. Puzzleda çok sıkıntı yaşadım. Bugün de tam oyun alıyorum derken takıldım orada. Sonra da düştüm iyice. 6 hafta erkek elemesi oldu ve neredeyse dördünde vardım. Düşüşümün sebebi bu olabilir" dedi.

Survivor'da bir ilk! 3. ve 4. eleme adayı aynı gün belli oldu - Sayfa 4

SON GİTME ADAYI DA BELLİ OLDU

Mavi Takım'da yapılan oylamada son gitme adayı da belli oldu. Sercan, Yunus Emre, Atakan'ın ardından dördüncü gitme adayı Aleyna oldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum