Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu!

O yarışmacı kanlar içinde kaldı Survivor All Star'da dördüncü eleme adayı da belli oldu. Acun Ilıcalı birleşme partisindeki değişikliği açıkladı. Oyun esnasında Berna kanlar içerisinde yerde kaldı. İşte Survivor'da merak edilen detaylar...

Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu!
17 Nisan 2024 - 10:05

Survivor All Star'da haftalar geçtikçe heyecan daha da artıyor. Kıran kırana geçen dokunulmazlık mücadelesinde Kırmızı Takım 12-8 oyunu kazandı. Mavi Takım'dan da bir kişi gitme adayı olarak belirlendi.

 
Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu!  O yarışmacı kanlar içinde kaldı - Sayfa 2

Dokunulmazlık oyununda Nefise ile Berna kafa kafaya çarpıştı ve Berna kanlar içerisinde yerde kaldı. Doktorun müdahalesi sonrası Berna'nın kaşı sarıldı.


 
Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu!  O yarışmacı kanlar içinde kaldı - Sayfa 3

ELENEN KİŞİ BİRLEŞME PARTİSİNDE OLAMAYACAK

Bu hafta düello yayını çarşamba günü olacak. Birleşme partisinde ise elenen kişi maalesef olmayacak. Acun Ilıcalı "Aylarca mücadele etmiş kişi, 12 kişiyi eleyen kişi aylar sonra birleşme partisinde olmayacak. Birleşme partisinin ertesi günü çekimsiz bir şekilde kendi aranızda eğleneceksiniz" dedi.

 
Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu!  O yarışmacı kanlar içinde kaldı - Sayfa 4

DÖRDÜNCÜ VE SON ADAY BELLİ OLDU

Mavi Takım'da yapılan oylamada Batuhan da Yasin de 4'er oy aldı. Bu durumda takım kaptanı olan Ogeday gitme adayını belirledi. Ogeday dördüncü ve son gitme adayı olarak Batuhan'ı belirledi. Özgür, Yaman, Yunus Emre ve Batuhan gitme adayı oldu.


 
Survivor'da dördüncü eleme adayı belli oldu!  O yarışmacı kanlar içinde kaldı - Sayfa 5

EŞLEŞMELER DE BELLİ OLDU

Yunus Emre düelloda Yaman ile eşleşti. Özgür de Batuhan ile oynayacak


YORUMLAR

  • 0 Yorum