Sütyensiz sahur pozu!

Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! Türk Halk müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Songül Karlı'nın sütyensiz sahur paylaşımı olay oldu, takipçileri kriz çıkaran paylaşıma yorum yağdırdı.

Sütyensiz sahur pozu!

Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! Türk Halk müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Songül Karlı'nın sütyensiz sahur paylaşımı olay oldu, takipçileri kriz çıkaran paylaşıma yorum yağdırdı.

Sütyensiz sahur pozu!
13 Mayıs 2019 - 23:41

Sevilen türkücü Songül Karlı'nın son instagram paylaşımı olay oldu. Sütyensiz sahur pozu paylaşan Songül Karlı'nın bu fotoğrafı kısa sürede sosyal medyanın diline düştü. Karlı'nın iç çamaşırsız fotoğrafına takipçilerinden yorum ve tepki yağdı. 

Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 1
Olaylı biten evlilikleri ile sık sık magazin basına konu olan Songül Karlı bu kez de instagram hesabındaki bir paylaşım ile gündeme geldi. 'İftar bitti, sahuru beklerken...' açıklamasıyla paylaşılan fotoğrafta Songül Karlı'nın sütyensiz hali dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. 
Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 3
Kız arkadaşları ile iftar sofrasına oturduğunu belirten Songül Karlı, rahat giyimi ile takipçilerin diline düştü. Ramazan ayında böyle bir paylaşımı Songül Karlı'ya yakıştıramayan takipçileri sütyensiz görüntülerini fena şekilde eleştirdi.
Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 4
Daha önce de birçok kez sunucusu olduğu programlarda sütyensiz kıyafet giymeyi tercih eden Songül Karlı son fotoğrafı ile eleştiri oklarının hedefi olmaktan kaçamadı. 
Özel hayatıyla da magazin basınında sık sık yer alan Songül Karlı kimdir, kaç yaşında ve eşleri kimdi? 
Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 6
Songül Karlı 15 Eylül 1973’te İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Türk Halk Müziği Sanatçısı ve televizyon programcısıdır. Songül Karlı müzik piyasasına 1991 senesinde ilk albümü Derman Sendedir ile giriş yaptı. 
Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 7
008 yılında FOX kanalının evlendirme programı "Su Gibi" adlı programını Uğur Arslan ile birlikte sundu. 2013 yılında Esra Erol FOX 'a gelince programını sonlandırdı.
Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 8
Songül Karlı sekiz yıldır birlikte olduğu imam nikahlı eşi Mustafa Topaloğlu'nun yeğeni Ergün Topaloğlu'ndan 2002 yılında ayrıldı.
1.eşi: 2005 yılında Davut Güloğlu'nun şoförü Baykal Gümüş ile evlendi. 
Songül Karlı'nın son paylaşımı kriz çıkardı! Sütyensiz sahur pozu! - Sayfa 11
2.eşi: 2012 yılında İnşaat ve emlak sektöründe iş yapan Metin Yüncü ile evlendi

YORUMLAR

  • 0 Yorum