Ali Koç'un verdiği iftarda konuşulanlar ortaya çıktı:

Ali Koç'un verdiği iftarda konuşulanlar ortaya çıktı:
29 Mart 2024 - 09:42

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, eski yöneticilerle iftarda bir araya geldi. Düzenlenen organizasyonda konuşulanlar ve ligden çekilmeyle ilgili görüşler paylaşıldı. 

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, 2 Nisan'daki olağanüstü genel kurul öncesi eski yöneticilerle iftarda bir araya geldi. Ligden çekilme konusu öncelikli birçok opsiyon masaya yatırıldı.

 

Öte yandan toplantıda konuşulanlar da ortaya çıktı. Kritik zirvede ligden çekilmeyle ilgili kim, hangi görüşü savundu?

Hürriyet'in haberine göre Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu eski başkanı Vefa Küçük, "Müşterek nokta; yönetime her türlü desteği verelim ama ligden çekilmeyelim oldu" dedi.

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Abdullah Kiğılı ise "Ligden çekilmeyi aklınızdan çıkartın. Bunu yapsanız bile unutmayın ki TFF aynı, hakemler aynı, PFDK aynı, hepsi aynı" ifadelerini kullandı.

Kiğılı ayrıca Aziz Yıldırım ve Ali Koç'u bir araya getirmek için elinden gelen her şeyi yapacağını bildirdi.

Şekip Mosturoğlu da "En hafif tepkiden en ağıra doğru hareket etmeliyiz. 2 Nisan sonrası her maça siyah forma ve protesto pankartları ile çıkılabilir. Deplasmana taraftar götürmemek bile bir tavırdır" dedi.

Görüşlerini bizzat Ali Koç'a aktardığını belirten eski yöneticilerden Metin Şen ise "Kontrolsüz güç, güç değildir. Alınacak karardan sonra tek zarar gören Fenerbahçe olmamalı. Ligden çekilmek kolay değil, çok fazla dinamikleri var" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin eski başkan adayı ve yöneticisi Hulusi Belgü ise ligden çekilme kararı sonrası yaşanacak olası mali tabloya dikkat çekti.

 

Belgü hisse senetlerinde yaşanacak düşüşün ve SPK'nın tavrının ne olacağı gibi konuları gündeme getirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum