Erkek striptizciler kadınlardan şikayetçi: Çok saldırganlar!

Fabulous online sitesine konuşan İngiltere'deki erkek striptizciler, kadın müşterilerin 'cinsel saldırganlığından' yakınırken "Bizim de insan olduğumuzu unutuyorlar" dedi.

Erkek striptizciler kadınlardan şikayetçi: Çok saldırganlar!
15 Ağustos 2019 - 22:46





Vücutlarında dokunulmadık yer kalmadığından şikayet eden erkek striptizcilerin bazıları, kadın müşteriler arasında penislerini avuçlayacak, hatta ağzına alacak kadar ileri gidenler çıktığını söyleyerek şu tepkiyi gösterdi: "Bizim de insan olduğumuzu unutuyorlar."






30 yaşındaki Rob Singers, şov sırasında kadın müşterilerin çok ileri gittiğini belirtip şunları anlattı:

"Şovun sonunda üstümde hiçbir şey olmadan kalabalığın arasında dolaşıyorum. Penisimle oynuyorum, ama yüzlerine fiske vurmuyorum, sadece sataşıyorum, fakat bazı kızlar penisimin önüne atlayıp ağızlarına almaya çalışıyor."






Bir kadın penisini tırmalayıp kanattığında kız arkadaşıyla arasının bozulduğunu belirten Rob, bununla birlikte kadın kendisiyle seks yapmak istediğinde otel odasına giderek durumdan istifade ettiğini de dile getirdi. 

 




Meslektaşı olan 25 yaşındaki Kelvin Valentine de çalışırken kadınlar tarafından rahatsız edildiğinden şikayet etti:



"Kadınların aralarından ayrılmama izin vermediği durumlar oluyor, koluma sarılıp bırakmıyorlar. Bazen üzerime para atıyorlar. Bazıları erkeklere özel partilerde yapılan şekilde ileri gidiyor ve bana açıkça seks yapmayı teklif ediyor."



 

YORUMLAR

  • 0 Yorum