Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti!

Yeni savaşın detaylarını verdi Asıl adı Michel de Nostredame olan Fransız filozof Nostradamus'un 2024 yılına ilişkin tahminleri ortaya çıktı ve bazı kehanetleri sosyal medyada soğuk duş etkisi yaratarak endişelere neden oldu. Nostradamus 2024 kehanetlerinde bir kraliyet kaosu ile yeni bir savaşa dikkat çekti.

Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti!
11 Kasım 2023 - 13:09
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 1

450 yıldan fazla bir süre önce yayımlanan Les Prophéties adlı kitabında geleceğe dair tahminlerde bulunan Nostradamus dünya geneline adını bir kahin olarak duyurmayı başardı. 


17
 
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 2

Nostradamus'un Adolf Hitler'in yükselişini, Başkan John F. Kennedy'nin vurulmasını, Kovid salgınının başlangıcını ve hatta 2022'deki yaşam maliyeti krizini doğru bir şekilde tahmin ettiği söyleniyor. 


27
 
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 3

Kahinin 2024 tahminleri ise şimdiden sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başardı.


37
 
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 4

DENİZ SAVAŞI

Fransız kahin 2024'te uluslararası çatışmaların artacağını öngördü. Kitabında bu konuya dair ise "Kızıl düşman korkudan sararacak ve büyük okyanusu dehşete düşürecek." dedi. Nostradamus hayranları "kızıl düşmanın" komünist Çin olabileceğini düşünüyor . "Büyük okyanus", savaşın denizde, muhtemelen Hint Okyanusu'nda gerçekleşebileceğini gösteriyor.


47
 
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 5

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ FELAKETİ

Nostradamus, kitabında "Kuru Dünya daha da kuraklaşacak ve büyük seller yaşanacak" diye yazdı. Kendisi ayrıca, bir tsunaminin yaklaştığını ve mahsulleri yok etmekle tehdit edebileceğini ima ederek çok büyük bir kıtlık konusunda da uyardı.


57
 
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 6

KRAL CHARLES OLARAK YORUMLANDI

Nostradamus'un tahminlerinden biri, Kral Charles'ın gelecek yıl inişli çıkışlı bir yolculukla karşı karşıya kalabileceğini iddia ediyor. Les Prophéties'te bu konuya dair olarak "Adaların Kralı zorla kovuldu... yerine hiçbir kral işareti olmayan biri getirildi." satırları yer alıyor. Yazılarda belirli bir krala atıfta bulunulmasa da, bazıları söz konusu hükümdarın Britanya monarşisinin şu anki başkanı olabileceği sonucunu çıkardı. Nostradamus Kehanetleri kitabının analisti ve yazarı Mario Reading, Kral Charles'in hem kendisine hem de ikinci karısı Kraliçe Camilla'ya yönelik ısrarlı saldırılar nedeniyle istifa edebileceğini söyledi.


67
 
Nostradamus'un 2024 kehanetleri tüyler ürpertti! Yeni savaşın detaylarını verdi - Sayfa 7

YENİ PAPA

Nostradamus ayrıca Papa Francis'in 2024'te öleceğini öngördü. Katolik Kilisesi'nin lideri önümüzdeki Aralık ayında 88 yaşına girecek ve çoğu kişi onun görevini sonlandıracağını düşünüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum