Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Özgür Tetik, ikinci eleme adayı Damla Can, üçündü eleme adayı Nefise Karatay, dördüncü ve son eleme adayı Batuhan Karacakaya olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti
25 Mayıs 2024 - 10:16

 
Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti - Sayfa 2

'UMARIM İLK VE SON OLMAZ'

Nefise Karatay, "Burası bana geçen seneyi hatırlattı. Çünkü Özgür abiyle 3'e, 5'e varan oyunlar oynuyorduk. Burayı gerçekten tatmak istiyordum. Arkadaşlarım yarışırken de sürekli böyle acaba ne zaman olacak? diye düşünüyordum. Umarım ilk ve son olmaz. Konsantreyim bu arada. Elimizden geleni yapıp, neler olacağını hep beraber göreceğiz." dedi. 
Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti - Sayfa 3

'BEN HEP BURADAYIM'

Sürekli düelloya girmenin ister istemez mental ve fiziksel yorgunluğa neden olduğunu dile getiren Özgür Tetik şu ifadeleri kullandı:

7. defa buradayım. Aslında ben hep buradayım, sağımdaki ve solumdaki arkadaşlar değişiyor. Üst üste 3. defa giriyorum. Tabii düellolardan çıkmak mental olarak insanı diriltsede, her defasında girmek hem mental hem fiziksel yorgunlukta vermiyor değil. En büyük avantajı burası Nefise için yeni bir platform gibi ama benim için çok normal. Artık alıştım buraya. Batuhan'la 2 defa karşılaştık, bu 3. karşılaşmamız. Ben Batuhan'ı çok seviyorum. Benim için çok iyi bir rakip. Önceki 2 karşılaşmamız da çok çekişmeli geçmişti. Ben biliyorum ki ikimizde elimizden geleni yapacağız.


 
Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti - Sayfa 4

'KİM ELENİRSE ŞAŞIRMAM'

Damla Can, "2. düellom benim. Burası çok stresli ve heyecanlı bir yer. Ne olursa olsun, geri dönüşü olmayan oyunlara çıkıyoruz ve dolayısıyla stresi iyi yönetmek gerekiyor. Nefise çok güçlü bir rakip. Şimdi artık kritik bir noktaya gelinmiş durumda. Ben Nefise'nin de iyi olabileceğini düşünüyorum. Ne olursa olsun, geçen sene şampiyon olmuş birisi. Kim elenirse şaşırmam, kim kalırsa ona da şaşırmam" şeklinde konuştu.


47
 
Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti - Sayfa 5

'HİKAYE DÜELLODA YAZILIYOR'

Batuhan Karacakaya, "Bu sene SMS yok, düello var. Bence hikaye düelloda yazılıyor. Bu hikayeleri biriktire biriktire gerçekten güzel anılar biriktirdim burada. Şimdi o baştaki tatlı heyecanı kaybetmiş durumdayım. Şu anda gerçekten çıkıp, bir an önce oynamak istiyorum" dedi.


 
Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti - Sayfa 6

ADAYA VEDA EDEN İSİM

Düellonun ilk turunda Damla Can, Nefise'ye karşı 5-0 mağlup oldu. Batuhan da Özgür'e karşı 5-1 galip geldi. Düellonun final turunda Özgür'e 5-1 kaybeden Damla Can adaya veda etti. 
Survivor All Star'da favori isim adaya veda etti - Sayfa 7

'ÇOK MUTLUYDUM'

Damla Can, "Söze nereden başlayacağımı bilmiyorum. Tabii ki de buradan gitmek istemezdim ama şu bir gerçek ki 6 sene sonra burada olmanın keyfi çok başkaydı. Elimden gelen tüm mücadeleyi yaptım ama şansızlıklar çok üst üste geldi benim için. Ben burada olduğum için çok mutluydum. " dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum