Survivor'da bir sakatlık daha!

Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı?Dünyanın en zor yarışması Survivor'da yine büyük bir rekabet yaşandı. Ödül oyununda kozlarını paylaşan iki takım da kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu

Survivor'da bir sakatlık daha!
12 Nisan 2024 - 08:36

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Yaman Keleş, ikinci eleme adayı Hakan Hatipoğlu, Üçüncü eleme adayı Yasin Obuz, dördüncü ve son eleme adayı Sercan Yıldırım olmuştu.Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 2

Acun Ilıcalı, Cuma günü gerçekleşecek düelloda kazanma yüzdelerine göre Sercan ile Hakan'ın eşleştiğini, Yasin ile de Yaman'ın eşleştiğini açıklamıştı.


28
 
Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 3

ADAY ÇIKARMA SİSTEMİ DEĞİŞİYOR

Son konseyde Acun Ilıcalı takımların aday çıkarma sisteminin değişeceğini duyurmuştu. Ilıcalı şu ifadelere yer vermişti:

Birleşmeden sonra aday çıkarma sistemi değişecek. Aday çıkarma sistemi çok farklı olacak. Ben ipucunu vereyim bakalım devamını getirebilecek misiniz? İlerideki dönemde ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Yani ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Ancak kadın veya erkek karşılıklı yarışmayacak. Hadi bakalım size bir Survivor bilmecesi

 
Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 4

1 MİLYON TL'LİK ÖDÜL OYUNU

Survivor'da Yiğit Poyraz'ın yarışmaya veda etmesinden sonra bir türlü kendine gelemeyen Mavi takım son dokunulmazlık oyununda şansızlıklarını kırmıştı. 

Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 5

Mavi takım havayı yakalamasıyla beraber ödül oyununa da çok iyi başladı. 


 
Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 6

Kırmızı takım 7-0'ın ardından kendine gelse de farkı kapatmayı başaramadı. Mavi takım 12-5'lik skorla ödülün sahibi oldu.

Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 7

Survivor’da yine büyük bir rekabet yaşandı. Ödül oyununda kozlarını paylaşan iki takım da kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Avatar Atakan’la yarışan Furkan Kızılay oyunda sakatlandı.


Survivor’da bir sakatlık daha! Ödül oyununun sonunda 1 milyon lirayı bakın hangi takım kazandı? - Sayfa 8

"NE OLUR BENİ BİR DAHA OYUNA ÇIKARMAYIN"

Etabı alan Kızılay, arkadaşlarına "Ayağım çok kötü ne olur beni bir daha çıkarmayın" dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum